Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to ja to sobie wmawiam?


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat Witam odkąd poszłam z moim psem do lasu i nagle ona stanęła dęba i zaczęła wpatrywać się w jeden punkt między drzewami a następnie zaczęła się rwać i szczekać (nie podeszła do powodu jej zachowania) i gdy już wychodziłyśmu z lasu usłyszałam jakby kilka kroków od czasu do czasu czuję się obserwowana, jednakże tylko na dworze i właśnie w okolicy lasu i drzew. Ostatnio gdy podjechałam pod las na rolkach usłyszałam miarowe pukanie jakby wbijanie gwoździ gdy zawolalam"Jest tam kto? HALO?" Nagle ustało gdy znów zawolalm zaczęło znów miarowo wracać do wcześniejszego tępa więc szybko odjechałam,gdy odjezdzalam słyszałam że pukanie znów wróciło do wcześniejszego tępa a potem byłam już poza zasięgiem tego dźwięku. Dzisiaj gdy szłam nakarmić psa i wracałam usłyszałam jakby ktoś zrobił krok zrzucił lub nadepnął na mały kamyczek żużlu na drodze sąsiadów a potem rozpłynął się w powietrzu,tym razem już nie pytałam tylko szybko poszłam do domu. Las jest bardzo blisko dosłownie widzę go z okna oraz narazie działka na której jest dom nie jest ogrodzona zastanawiam się czy to ja to sobie wmawiam czy co się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...