Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy zakochałam się w dziewczynie?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 lat i od jakiegoś czasu podejrzewam, że zakochałam się w dziewczynie. Nie jestem jeszcze w stanie określić co to za uczucie ponieważ odczuwam ja zaledwie od 3 tygodni. Wnioskuje to, po tym iż, gdy byłyśmy razem na wycieczce, czułam się w jej obecności zupełnie innaczej. Jak nigdy do tej pory. Gdy szłyśmy na końcu bo byłyśmy najstarsze i pilnowałyśmy żeby nikt nie został z tyłu ona pochodziła do mnie i najpierw zarzucał swoją rękę przez moją, mniej więcej tak jak chodzą starsze małżeństwa, a gdy wyjęłam już rękę z kieszeni ona zjeżdżała swoją w dół i splątywała nasze palce. Szliśmy Czułam się w tedy niesamowicie. Oprócz tego wydawało mi się, że robiła to celowo bo w autokarze kilka razy kładła mi rękę na idzie i kilka razy pocalowała ale to wszystko tylko po przyjacielsk. Widujemy się przeważnie raz na tydzień. I przez 6 dni mówię sobie, że to nie to i jakby zapominam o tym jakie to uczucie, a gdy ją spotykam wszystko wraca. Nie mówiłam jej tego, ponieważ ona woli chłopców. Czy mógłby mi ktoś poradzić co robić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...