Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy jest na sali... moderator?


Gość HansHans1

Rekomendowane odpowiedzi

Forum schodzi totalnie na psy. Kilka stron jakichś chińskich znaków, że przeglądać się nie da. Na dodatek wszechobecny trolling na wątkach. I tak już od jakiegoś czasu. No sorry, ale moderator, który nie ma czasu na zajmowanie się forum powinien to przekazać komuś innemu.

Zachęcam użytkowników o wysyłanie próśb do redakcji o zmianę moderatora. Ja wysłałem, ale widać prośbę jednej osoby mają gdzieś. Może jak zaleją ich wiadomości to coś zrobią.

Odnośnik do komentarza

Xyzzx- Mógłbym się tego podjąć. Forum zaraz by było poważne i normalne. Akurat mam taką specyficzną pracę, że często i swobodnie mogę korzystać z internetu. Ale zgłaszanie kandydatury czy cokolwiek nie ma sensu bo po prostu... nikt nie odpisuje. Dlatego zachęcam użytkowników którym zależy na tym forum o pisanie do redakcji. Bo obecnie już praktycznie nie da się z forum korzystać.

Odnośnik do komentarza

Tylko najpierw bys musiał pozyskać zaufanie redakcji,a do tego ci pewnie daleko;p
Nie budzisz zaufania nawet na forum, nie piszesz z zalogowanego nicka, pojawiasz sie i znikasz , nie wiadomo czy tez nie jesteś trollem
Zddaje ci sie zebylbys takim idealnym modem:p
Zgadzam sie z ostatnim zdaniem.

Odnośnik do komentarza

W pracy byś moderował,czyli non stop tu siedzaiał,a po pracy co? w gadce jestes dobry:d
Tak ci zależy na tym forum a wcale cie tu nie widać, to co to znaczy?
Moze zalóż swój podobny portal to sie tam ludzie przeniosą

~Zgadza się- dobry masz pomysł tylko co z tego,wołanie na puszczy:p

Odnośnik do komentarza

Ja tylko napisałem, że gdyby ktoś mnie poprosił to mógłbym się tego podjąć. Jakoś wielce też mi nie zależy. Moderatorem mógłby zostać ktokolwiek na poziomie, bo obecnie tu moderatora wcale nie ma. Była/jest Milka, ale skoro ten wątek nie został do tej pory skasowany to jej już tu raczej nie ma (albo urlop). Poza tym i tak marnie tu moderowała.

Na forum bardzo, ale to BARDZO przydałby się obowiązek rejestracji. Bez tego jest bur*el i masowe podszywanie się pod innych.

Odnośnik do komentarza

~HansHans1
No co jak co Mahomeciu... ale ty to chyba wtedy popełnisz Sepukku :D Trolling na tym forum był całym twoim życiem. ;)

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
trafiłeś jak kulą w płot, bo to nie ja trolluję, choć używam znaków PT Mahomecia z którym sypiam, kumasz Hansie Klosie?

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 36-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!! Hans

Odnośnik do komentarza

A i jeszcze jedno.
Hans z ciebie byłby taki moderator jak z dupy trąba nie dał rade byś mnie nawet ogarnąć a co dopiero tego całego chinskiego syfu który to rozległ się już na całym forum Zamiast forum to weż się lepiej za baby bo przez całe życie będziesz tylko gruchę walił i chuj z tego będzie hehe

Odnośnik do komentarza
Gość mordyhauhauhai

Mordehai a co ty będziesz robił??? Ważniejsze rzeczy??? Nawet teraz jak forum pada nadal tu wchodzisz i piszesz nie masz nic ważniejszego do roboty, boże to trzeba być desperatem, ty ze swojej piwnicy w ogóle wychodzisz???, człowieka pewnie nie widziałeś od lat i nie odzywałeś się do nikogo latami, skoro nawet teraz kręci cię trollowanie trzech osób na krzyż i gadki z własnymi nickami. Większego przegrywa i nolifa nie widziałem, nie uwierzyłbym że istnieją tacy ludzie pół życia na forum z rąbniętymi gimbami dyskutuje ale porażka!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość mordyhauhauhai

jakim trzeba być pacanem żeby przez kilka lat po kilka godzin dziennie pisać na forum pod kilkunastoma nickami sam ze sobą ????? Ty musisz być naprawdę inteligentny, lubiany i mieć wielu znajomych..... minecraft i tibia były za trudne dla ciebie???? czy resztę dnia poza forum w nie grasz???? japrdl nie wierzę że tacy ludzie żyją i mają prawo głosowania w tym kraju, jak do tego doszło, ojciec po pijaku na swojej budowie upuścił cię na łeb z dźwigu czy jak????

Odnośnik do komentarza

~HansHans1
Xyzzx- Mógłbym się tego podjąć. Forum zaraz by było poważne i normalne. Akurat mam taką specyficzną pracę, że często i swobodnie mogę korzystać z internetu. Ale zgłaszanie kandydatury czy cokolwiek nie ma sensu bo po prostu... nikt nie odpisuje. Dlatego zachęcam użytkowników którym zależy na tym forum o pisanie do redakcji. Bo obecnie już praktycznie nie da się z forum korzystać.

https://zapytaj.onet.pl/Category/007,008/2,5708700,Jak_zostac_moderatorem_Zapytajcompl.html

Czytaj ten i inne artykuły to ci sie odechce nawet mysleć o pracy moda,bo teraz wydaje ci sie ze chetni pchaja sie w kolejce:p
Ty to nawet nie masz szans co wynika z tego artykułu,nałatwiej dowalac innym

Odnośnik do komentarza

Ale mi kolego nie zależy. I wiem doskonale, że nikt by tu moderacji nie przyznał. Po prostu GDYBYM już się tego podjął i byłbym moderem to tacy jak Mohomet nie mieli by tu racji bytu. No chyba, że nagle by spoważniał i był grzeczny.
A to, że robota modera to niewdzięczna fucha, wręcz ocierająca się o bycie jeleniem to już inna kwestia.

Odnośnik do komentarza

Jak juz by mieli wybierac nowego moderatora, to mysle ze wybrali by wlasnie mnie. A chociazby dlatego, ze ja dla tego portalu zrobilbym doslownie wszystko. Jak trzeba by bylo no to nawet bym obciagnal dla mahometa aby tylko on spokornial i byl grzeczny. Wszystko dla abczdrowie, po prosu wszystko zrobilbym ja, byle tylko moc tu byc i rzadzic wami patalachy.

Odnośnik do komentarza

~Mordehai

Hans z ciebie byłby taki moderator jak z dupy trąba nie dał rade byś mnie nawet ogarnąć a co dopiero tego całego chinskiego syfu który to rozległ się już na całym forum

Co racja to racja,wierz Hans trollowi co zęby zjadł na wszystkich dostepnych forach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...