Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak mieć normalne życie?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem i nie wiem co z tym zrobić. Mam 13 lat i mam dwie starsze siostry, jedna 16, druga 17lat. Gdy miałam ok. 8 lat moi rodzice się rozwiedli. Na początku było mi smutno lecz już terazm mam to gdzieś. Od 1 kl przyjaźniłam sie z taką Wiktorią lecz nasze kontakty nie są już takie dobre. Jestem teraz w 7kl i niewiem naprawdę kim jestes i co robić. W styczniu zaprzyjaźniłam się z 2 dziewczynami z przeciwnej klasy. Wszystko było w porządku lecz ostatnio jedna z nich została mnie ignorować i woli inne. Ta druga niby jest moją przyjaciółką ale ona woli tą pierwszą. Mam koleżanki lecz nie mam się komu wyżalić. Klasa mnie odrzuca, mama i siostry mnie ignorują, każdy mnie wyzywa, i teraz dopiero odczuwam ból po stracie taty. Ostatnio chciałam się zacząć przypodobywać innym, lecz to się odbiło na moim zachowaiu i moich złych ocenach o których nie wiem jak powiedzieć mamie. I jeszcze mama jest teraz w ciąży z nowym partnerem, niby sie ciesze ale teraz już wogóle będę niewidzialna. Nie mówię że chce być w centrum uwagi. Nie mam komu tego powiedzieć, nie wiem kim jestesm, co robić. Chciałabaym powiedzieć tej niby przyjaciółce że mnie to boli ale nie wime jak. Ja mam tyle spraw problemów ale nie wiem jak sobie z nimi poradzić. Chciałabym mieć normalne życie. Uczyć się, mieć dobre oceny, normalną rodzine,koleżanki, Kogoś kto poprostu będzie, lecz każdy wykorzystuje moją ufność. Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...