Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

korespondencja - pytanie do administracji


Gość appendix

Rekomendowane odpowiedzi

Portale społecznościowe są wykorzystywane m.in.przez reżim Kim Dzong Una do korespondencji wywiadowczej.
Co Administracja forum z korespondencją w języku nam nieznanym zamierza począć.Czy to być może ze względów merkantylnych nowy język forum?
No kurwa,zróbcie coś z tym!!

Odnośnik do komentarza

A co ty możesz zrobić. No chyba, że to ty tutaj wrzucasz to chinskie badziewie. Chociaz wątpię w to, żeby akurat byłaby to tylko jedna osoba, bo jednen to aż tyle i codziennie by tego nie na wklejał tutaj, bo takie cos jak spam raczej szybko sie nudzi

Odnośnik do komentarza

Dobra, będę szczery. To ja wrzucam te Chińskie spamerskie posty. Dlaczego? Bo Chiny płacą mi 1 grosza za taki jeden post i liczę, że za 10 lat uzbieram sobie na operację plastyczną, bo jestem tak brzydki z gęby, że nawet z domu nie wychodzę :(

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że mówisz o sobie hans. Ojej to przykre, ale nie przejmuj się hans, ludzie twojego pokroju też mają szanse na miłość wystarczy tylko że będziesz bajeranckim i zabawnym gościem i będziesz miał dziewczynę hehe

I nie wrzucam po co mam aż tak bardzo niszczyć portal na którym się wychowałem :_))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...