Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nowa praca i ogromny stres przez współpracownika


Gość Dino230

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje stres w nowej pracy, bo starsze współpracowniczka wywiera na mnie presję, każe mi robić dokładnie, przy czym na mnie pokrzykuje, patrzy się krzywo, przypomina na każdym kroku, przez co czuję stres, zdenerwowanie, staram się unikać tych sytuacji i strać nie popełniać błędów, ale one są, i jest dość ostre upominanie mnie. Gdy mam zmianę z tymi dosyć starszymi już paniami, czuję ból w brzuchu , kręci mi się w głowie, i nie umiem im nic odpowiedzieć, bo nie chcę mieć problemów :( a jestem nowy. Nie wiem co mam począć, tylko one mnie stresują. :( prze co nie potrafie się skupić na jednej rzeczy. Każą mi robić same rzeczy, dosyć ciężkie, gdzie potrzeba dwóch osób, zdarzało się że nie dawałem rady, bo zostawałem sam. :( mam wymioty jak mam mieć z nimi zmianę. Jest starsza więc ma nademną "władzę" :(
to jest okropne

Odnośnik do komentarza

Takie rzeczy nalezy zglaszac do kierownika. Nikt nie ma nad toba wladzy, to ze jest ktos starszy to nie znaczy ze ma nad toba wladze. Nie mozesz tez dzwigac rzeczy ktore sa dla ciebie za ciezkie, to niezgodne z zasadami BHP. Nie rob tego by sie komus przypodobac.
Z tego co rozumiem te panie maja cie nauczyc pracy, ale sposob w jaki to robia jest nie do przyjecia. I dlatego porozmawiaj z kims kto jest nad nimi. Moga tez chciec cie wygryzc jak to sie mowi bo czuja sie zagrozone przez ciebie, boja sie ze straca prace i dlatego tak cie traktuja.

Odnośnik do komentarza

szkoda ze nie napisałeś co to za praca, spróbuj troche wyluzować, może kup sobie nervomix control, troche Cię uspokoi, będzie ci łatwiej się skupić na pracy jak nie będziesz się tak przejmowac, mi to pomogło przetrewać pierwsze dni w wpracy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...