Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nikt mnie nie lubi


Gość EncePence

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest tak, że nikt Cię nie lubi, to stan Twojego ducha mówi Ci,że tak jest.Powiem Ci tak, na ogół ludzie nie są empatyczni, nie zauważają, nie chcą , nie mają czasu.Najlepiej jak wszystko jest proste, po co wysilać się i pomagać komuś..żyjemy niestety w świecie coraz bardziej wypranym z uczuć.Także to nie Twoja wina,że inni Cię nie dostrzegają , to jest wina własnie tych bezdusznych ludzi ale wiesz co-nie przejmuj się..wierzę w to,że jesteś wyjątkowy, jesteś zwyczajnie wrażliwy i dlatego widzisz rzeczy których inni nie widzą i bądż z tego dumny! Powiem Ci tak nie zwracaj na to uwagi, nie patrz, nie oceniaj, nie czekaj aż ktoś się odezwie do Ciebie..rób swoje,miej pasje , ceń się bo jesteś po prostu człowiekiem wrażliwym,patrz na ludzi z empatią ale bądz dumny i nie stawiaj się nigdy na pozycji ofiary...jestem wartosciowym człowiekiem,jestem zadbany , inteligentmy-tak sobie mów, bo to prawda.Zadbaj o siebie! dobrze wyglądaj bo wnętrze masz bogate i ładne.Czytaj,miej zainteresowania i zawsze bądz dumny z tego jaki jesteś ale nie wyniosły tylko dumny, rozumiesz? znaj swoją wartość i kochaj ludzi pomimo ich braków-to oni mają problem, nie Ty.Zdziwiłbys się ilu zakompleksionych ludzi krzyczy najgłośniej ..Ty bądz Sobą ale pracuj nad sobą...rób coś co lubisz ..naprawdę , uwierz mi, tak jest.

Odnośnik do komentarza

A jaka,jest twoja diagnoza,tego że cię ludzie ignorują ?
Przecież nic się nie dzieje bez przyczyny. Sam znasz siebie najlepiej i twoje środowisko. Może najpierw trzeba przyjrzeć sie sobie ,zamim potępi się innych. Być może ,że źle dobierasz znajomych,byc może ty jesteś mało interesujący lub nie pasujesz do nich z różnych powodów. Trudno coś powiedzieć,jeśli nic się nie wie,ani o tobie,ani o twoim życiu ,czy środowisku. To jest bardzo złożona sprawa i nie ma prostych odpowiedzi, bo życie jest skomplikowane,a ty opisałeś je jednym zdaniem,czy inaczej pytaniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...