Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to nerwica i Jak ją leczyc


Gość Springisoff

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Springisoff

Witam.

W mojej rodzinie genetycznie jest nerwica. Moj dziadek byl lrzez nia na rencie, moja mama tez miala wiele przebojów. Mi pierwsze objawy ujawniły sie w wieku 14 lat. Tak z biegiem lat bylo coraz gorzej.

Mam teraz lat 21. Mam mnostwo symptomów. Sa dni ze czuje sie jakbym umierala. Sciska mi klatka piersiowa,gardlo, duszno mi i mam czeste skurcze serca.

Ostatnio mam straszny okres. Koszmary, wlasnie dusznosci, sztywna przepone i wszystkie miesnie ze ciezko mi oddychać,slabo mi,kreci mi sie w glowie i mam kolatania serca.
Stwierdzilam ze najpoerw sprawdze stan serca. Mialam holtera Ekg przez dwa dni.
Te dwa dni czulam sie swietnie. Zero dodatkowych skurczy w sercu, normalbie oddychalam.wystarczylo ze mi go zdjeli i znow jest zle.
Dodatkowo zdarzylo mi sie 3 razy w zyciu, ze zabrala mnie karetka poniewaz dostalam wysokiego tetna i co kazde uderzenie serca byl dodatkowy skurcz. W karetce oczywiscie na ekg nie wyszlo nic a w szpitalu lekarz mowjl ze to nerwy i doatawalam tylko jakies leki usppkajajace i elektrolity.

Tak sie nie da zyc. Boje sie gdzies wyjechac bo jak cos mi sie takiego zdarzy w obcym miejscu czy kraju ? Ostatnio idac na czwarte pietro do kolezanki znow pojawiky sie skurcze serca, niepokój pocenie sie... skad? Przechodzi po 5-10 minutach. Wydolnosc mam dobra, cwicze i biegam kilometry i wtedy jest super.

Co moge z tym zrobic ? Czy to rzeczywiscie nerwica? Jak to leczyc ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...