Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak poradzić sobie z uczuciem samotności?


Gość m...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18lat,jestem osobą sympatyczną ale i od jakiegoś czasu zamknięta w sobie. Fajnie jest poznać nowych ludzi, lecz gdy przyjdzie do spotkania lub pogadania. Staje się mały problem ponieważ mam dziwny charakter bo chłopak zaraz mi się albo podoba, albo ja jemu, i spotkanie mnie nudzi. Wtedy pi prostu urywa się kontakt przeze mnie. Bo być może boje się otworzyć, boje się pokazać jaka jestem. A jestem w takim stanie że nie wiem czy ja w ogóle mam coś w sobie za co mnie ktoś by lubił. Być może przyczyną jest to że byłam w takiej sytuacji że Brałam na poważnie słowa które pisał do mnie chłopak który mi się podobał. Konakt z nim był tylko przez Facebooka, w szkole jako że jest rok starszy, nawet nie patrzył się za bardzo, po wakacjach rozmawialiśmy 2 dni i to w październiku... Potem się urwał kontakt na w tygodnie bo postanowił powrócić dp swojej dziewczyny. Nie wiem czy wiedział że mi się podoba, czy aż tak się bawił uczuciami.. Nie wiem jak już do życia podchodzić, co robić. Imprezowac nie przepadam,pić nie pije. Przesiaduje w domu,nigdzie nie chodze, nawet na wieś swoją nie mam po co iść bo nie mam z km się spotkać. I jak tu żyć? Jak funkcjonować?.. Może jestem bez uczyć bo nie potrafię docenić tego co mam, tego że ktoś mi pomaga, chociażby mama.. Tego że ktoś wyciąga do mnie rękę ale nie potrafię zaufać... Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...