Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nie mam już sił


Gość Justynaa32

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justynaa32

Mam 32 lata odkąd musiałam zrezygnować z pracy nie daje rady ciągle śpie straciłam ochotę na wszystko. Wstaje rano zaprowadzam dzieci do szkoły przychodzę idę spać i tak do 14 odbieram dzieci i kładę się spać ok 20.00 i tak już miesiąc. Mąż który nas ciągle wyzywa syna od debili,skurwysynów że mu łeb skręci że będziemy spać w budzie psa itd.. . Ciągle mnie kontroluje sprawdza telefon zabrania pisania ze znajomymi .Urzymywalam siebie i dzieci z wypłaty swojej bo on też pieniędzy nie dawał i nie daje muszę się prosić. Po prostu nie mam już siły ,czuje że ta sytuacja mnie wykańcza.

Odnośnik do komentarza

Najpierw to idź do psychiatry,bo pewnie masz depresję i sama nie minie,a będzie jeszcze gorzej. Zanim leki postawią ci na nogi ,to trochę potrwa ,więc nie zwlekaj.
Jak dojdziesz do siebie ,to zrób coś że swoim życiem,bo ten facet co z wami mieszka,to nie jest ani mężem ani ojcem.
Po co ci on potrzebny, żeby niszczyć wam życie.? Ty już masz przez niego problemy,a psychika twoich dzieci, będzie cierpieć przez niego całe życie. Pomysł jak się ratować,bo żadne rozwiazanie ,nie wchodzi w grę, gdyż on się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...