Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak pozbyć się złego wspomnienia?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego momentu gdy tylko w godzinach 23-24 ogladalem filmik na YouTube normalny pokazywał w nim urywek filmu w którym pokazywał odkopane miejsce nie wiem jak to nazwać i później na nabraniu było ciemno i dodał później taka straszna twarz z dźwiękiem i podziekowal za oglądanie pisało 18 ale myślałem ze dlatego ze coś niezwykłego tam znaleźli . dodam ze ogladalem to pociemku na telefonie w łóżku . ale zasnąłem normalnie .lecz następnej nocy teraz jak to pisze snia mi się ustne horrory... I teraz nie idę spać .siedze przy wlaczonej lampce nocnej .dodam ze gdy tylko się poloze do łóżka i zamkne oczy od razu widzę ta straszna twarz i otwieram oczy ... 2 rzecz to to ze nigdy tak niepotrafilem sobie tak wyobrazić ze gdy mam oczy nawet otwarte czy to w dzień czy noc przy lampce nocnej widzę ta straszna twarz która w dodatku zbliża się do mnie... Blagam pobożnie nie wiem do kogo się kierować ma wypowiedź czy do lekarzy czy psychologa... Dodam ze gdy się przebudzam pomiędzy snami mam strasznie sucho w ustach i muszę napić się wody

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...