Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Wydaje mi się że wszyscy mnie obgadują


Gość Lena2222

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lena2222

Mam pewien problem. Wydaje mi się, że znajomi kiedy spotykają się beze mnie, obgadują mnie, często wydaje mi się że ktoś mnie nie lubi, że jest dla mnie miły fałszywie itp
Nie mogę się pozbyć tych uczuć, bardzo wpływają one na mają psychikę i mój nastrój, wszystkie spotkania towarzyskie chciałabym mieć pod kontrolą... podobnie jak to, że kiedy ktoś mi nie odpisuje lub dłużej się nie odzywa, od razu mam przed oczami milion scenariuszy - obraził się, ktoś mu coś nagadał itp.
Nie wiem co to może być i jak sobie z tym poradzić

Odnośnik do komentarza
Gość Lena2222

Wydaje mi się, że zawsze byłam podatna na takie emocje, ale dopiero od jakiegoś czasu nasiliło się to do tego stopnia. Raz czy dwa zdarzyło mi się nawet słyszeć głosy/ szepty, które nie istniały. Np słyszałam jakby z pokoju obok ktoś mówił o mnie coś złego, a kiedy szłam do łazienki okazywało się że nie słychać nic albo to po prostu głos z filmu, który moja wyobraźnia przekształcała.

Odnośnik do komentarza

~Lena2222
Wydaje mi się, że zawsze byłam podatna na takie emocje, ale dopiero od jakiegoś czasu nasiliło się to do tego stopnia. Raz czy dwa zdarzyło mi się nawet słyszeć głosy/ szepty, które nie istniały. Np słyszałam jakby z pokoju obok ktoś mówił o mnie coś złego, a kiedy szłam do łazienki okazywało się że nie słychać nic albo to po prostu głos z filmu, który moja wyobraźnia przekształcała.

Jeśli tak, to powinnaś udać się do psychiatry, nie trzeba mieć skierowania. Takie objawy mogą być zwiastunem choroby psychicznej,ale nie muszą. Lepiej wiedzieć i zapobiegać,niż lekceważyć i czekać aż się pogorszy.
Znajdz dobrego psychiatre,najlepiej prywatnie,który cię uważnie wysłucha,a ty bądź szczera i niczego nie pomijaj, nawet jeśli coś wydaje ci się błahe lub nieistotne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...