Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak poradzić sobie z uczuciem samotności?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, zadaję pytanie niestety po alkoholu ale dzięki temu jest taka możliwość, przy trzeźwym funkcjonowaniu nie zrobiłbym tego, nie wiem co zrobić mam ponad 30 lat, zniszczone życie prywatne, zawodowe, nie mam myśli samobójczych, ponieważ już miałem tyle prób, że na to nie mam nawet siły i ochoty. co zrobić żeby funkcjonować normalnie, nie mam żadnych znajomych, wszyscy się ode mnie odwrócili, ponieważ zmieniłem numer żeby się od Nich odciąć, moje trzeźwe myślenie, mi tak cały czas podpowiada, czytam książki psychologiczne, oglądam filmy motywacyjne itp.., staram się cały czas pracować ze sobą, lecz to mnie przerasta, zapewne jak już będę trzeźwy to będę się bał że ktoś jednak mi odpowie. czy to schizofrenia, czy zaawansowana depresja, ciężko odpowiedzieć na odległość, zdaję sobie sprawę, ale proszę przybliżcie mi, chociaż trochę sytuację, za 5 minut nowy roku, a ja się boję że wytrzeźwieję i znowu nie będę miał nawet odwagi tutaj zajrzeć. bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Cześć
Nie ma takiego problemu którego by alkohol nie pogorszył.
Chodziłeś może na jakąś terapię?
Może powinieneś spróbować. Jeśli nie prywatnie to państwowo. Do psychologa potrzeba skierowania od lekarza (może być lekarz rodzinny). Nie jest to żaden wstyd.
Pozdrawiam,
wszystkiego dobrego w nowym roku!

Odnośnik do komentarza
Gość zalozyciel tematu

Bardzo dziękuję za odpowiedź, nigdy nie byłem u żadnego u lekarza. Oczywiście dopiero teraz odpisuję, bo wcześniej nie miałem odwagi tutaj wejść, aby zmierzyć się ponownie ze swoim problemem. jeszcze raz bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...