Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Facebook


Gość Abcagd

Rekomendowane odpowiedzi

Są znajomi którzy patrzą kiedy i o której jestem na facebooku i wtedy piszą,nie zawsze mam czas i chęć na rozmowy.Szczególnie jedna dziewczyna kiedy nieodczytam wiadomości a jestem online upomina sie ze bylam online.Nie chce pisac po kilka razy dziennie,mi wystarczy mniej. Macie jakiś pomysl na równowagę z tymi ludźmi z fb tak by nie obrazili sie i nie pisali caly dzień ?

Odnośnik do komentarza
Gość Greekowska

Twoi znajomi mogą myśleć, że ich olewasz. Bo jak, niby tak ciężko Ci napisać te parę słów?
Jeśli nie chcesz by tak myśleli napisz im, jaka jest sytuacja. Pracujesz/uczysz sie/ nie masz czasu/chcesz nie być uzależniona od fb. Napisz im to. Ale ja osobiście nie wierzę abyś nie miala w ciągu całego dnia minuty by odpisać. To po co wgl wchodzisz na fb skoro im nie chcesz odpisywać. To ich irytuje i nie dziwię sie im, bo Ci na nich nie zależy jak widać

Odnośnik do komentarza
Gość TakaJakas7

Abcagd jest tylko jedno rozwiązanie w tej sytuacji, powiedzieć im wprost że nie chcesz żeby tak robili, jeśli są w porządku to zrozumieją, jeśli nie, będziesz mieć problem z głowy bo już się pewnie więcej nie odezwą a sądząc z ich zachowania wnioskuję że tak właśnie będzie. A z tego co piszesz wnioskuję że nie znasz ich osobiście, w takiej sytuacji nawet nie szkoda takiej znajomości, lepiej mieć kilka realnych znajomych i z nimi rozmawiać a nie rozwijać znajomości na Fb. Z reguły bywa tak że na Fb panuje fałsz i zakłamanie. Wiem coś o tym. Sama mam może nie wybitnie wielką ale jednak dość sporą grupę więc widzę jak to jest. Warto by było posłuchać tej rady ale wybór oczywiście należy do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie mam FB i mieć nie zamierzam. Nie mam zamiaru ciągle odpisywać na wiadomości. Poza tym nie interesuje mnie co Kaśka i Zbychu jedli na śniadanie, itd. To jest w ogóle taki paradoks. Bo człowiek jest już taki, że lubi się czymś pochwalić, i wręcz wymarzonym narzędziem dla niego jest FB. Tylko, że czasami nie zdaje sobie z tego sprawy, że inni mają to totalnie gdzieś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...