Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Nękanie


Gość zalamanaaga12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamanaaga12

Witam bardzo proszę Was o pomoc od roku jestem nękana wyśmiewana obrażana wyzywana przez siostrę ,na portalach społecznościowych wypisuje do mojego męża i syna wyśmiewa sie ze mnie ze udaje chodząc o kulach (jestem po drugiej operacji) ze nic mi nie jest bo co cytuje:jezeli ja widzę to chodzę o kulach jezeli nie to biegam:( takie informacje rozpowiada po sąsiadach Malo tego do znajomego napisała ze jestem złodziejką ze kradne.Prosze Was pomóżcie mi co z tym robic gdzie iść bo dluzej tego nie wytrzymam nawet na własne podwórko nie mogę wyjść bo zaraz jest i obserwuje co robię.

Odnośnik do komentarza

Czy masz jakieś wsparcie ze strony swojej najbliższej rodziny, tzn. męża i syna (zależy w jakim wieku jest syn)?
Uważam, że to właśnie twój mąż powinien z nią porozmawiać, ostro i stanowczo.
Z drugiej strony ty, zamiast lęku i obaw przed złośliwością siostry, powinnaś chodzić z podniesiona głową, bo niby dlaczego miałabyś się wstydzić, czy obawiać.
Jeżeli, jaki piszesz, taka sytuacja trwa od roku, a masz na to dowody, to nie pozostaje ci nic innego jak zgłosić na policję zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa stalkingu.
Nie strasz jej, nie groź, tylko zacznij działać.
Nie rób sobie wyrzutów, że to siostra, ona nie ma oporów, żeby nękać cię od tak dawna.
Wasze stosunki, jak widać, od dawna są złe, więc nie masz nic do stracenia, a raczej do zyskania.
Opinią pozostałej części rodziny się nie przejmuj, jeśli oni nie reagują, nie stają w twojej obronie, to musisz sama o siebie zadbać. Mam nadzieję, że mąż co pomoże i będziesz miała w nim wsparcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...