Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Silna nienawiść do szkoły


Gość o...m

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy. Z każdym rokiem mam coraz większą nienawiść do szkoły. Nic mi się nie chce robić potrafię juz nawet siedzieć cały dzień w łóżku i nic nie robić zamiast czytania lektury czy też nauki so sprawdzianu. Nie chce a jak cokolwiek o tym słyszę to wpadam w panikę. Strasznie nie chce tego robić. Nie będę na ten temat rozmawiać z rodzicami bo tacy są. Idę do 3 gimnazjum i musze przeczytać 600-stronową lekturę. Nie dam rady z niechęci i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Gość rafik543211

Miałem dokładnie to co ty - choć oceny miałem bardzo dobre, to do szkoły chodziłem w kratkę (przez co przypięto mi łatkę "zepsutego dzieciaka z patologii")...

Szkoła cię przeraża - ok, ale co w niej jest takiego strasznego? Przecież nie sam budynek. Nie samo miejsce, samo w sobie (bo pewnie gdyby to był np urząd a nie szkoła to byłoby ok...).
Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam. Mnie najbardziej przerażała presja wywierana przez nauczycieli aby być we wszystkim perfekcyjny (bo jak nie to darcie mordy, nawet jeśli miało się 3+, bo brzydko napisane) oraz ogólny hałas, harmider dzieciaków, którego nie ogarniałem swoją percepcją, dezorientacja. Na dokładkę w szkole jest masa obcych ludzi, których nastawienia do mnie nie znałem. A u ciebie jak jest?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...