Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem znaleźć odpowiedniego forum w internecie i działu na tym forum w którym mógłbym zadać nurtujące mnie pytanie wiec jeżeli źle wstawiam to najwyżej usuniecie.

Czy potraficie w głowie odtworzyć sobie na przykład wczorajszy czy zeszłotygodniowy dzień uwzględniając choćby to co wodziliście na ekranie monitora w sali informatycznej jakiejś randomowej uczennicy czy twarz człowieka któremu się trochę bardziej przyjrzeliście?

Jesteście w stanie wyobrazić sobie mieszkanie w którym byliście parę miesiecy/lat temu razem z pierdołami typu zdjęciami na biurko czy zegarze na ścianie i przejść sie po nim?

Zadaje te pytania ponieważ ciekawi mnie czy jest to zwykła naturalna ludzka umiejętność czy rzeczywiście potrafię troche więcej niż powinienem.

Odnośnik do komentarza
Gość Z......d

Jest to natura i kazdy moze sobie wyobrazic to co chce. Zalezy to tylko od panieci, im slabsza pamiec tym mniej rzeczy bedziemy wiedziec co gdzie sie kiedy znajdowalo. Np, pokoj tylko z stolem i lozkiem. A gdy ma sie lepsza pamiec to juz widzisz obrazy, szafki itp. Najciekawsze jest to że gdy pomyślałem o moim starym mieszkaniu to widzialem to co dokladnie sie tam znajdowalo. Ehhh, do czego ten nasz mozg jest jeszcze zdolny? Hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...