Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Bardziej wstydzę sie rozmawiać z facetem niz zrobić mu loda


Gość hhyrra

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie w wielkim skrócie, zawsze brakuje mi słów, nie wiem o czym gadać boje sie ze powiem cos głupiego, wstydze sie zwłaszcza facetów . Nigdy nie prowadzę dyskusji czy rozmowy z facetami, jedynie o cos zapytam,albo wybucham zloscia i mam pretensje, tak wygląda to u mnie w domu,nie potrafię nawet na luzie pogadac z ojciec i bratem tylko kłótnie i pretensje, albo milcze. W realu bardziej sie wstydzę więc większość milcze, ostatnio pod wpływem alkoholu umowilam sie z facetem (pierwszy raz wogole z facetem sie umowilam ) na loda ...Byl wieczór zrobilam mu to w "samochodzie z kolei jak juz było po wszystkim, znowu cisza jak i przed,nie wiedzialam o czym gadac ,wiem ze to smutne..I to zadna prowokacja,.Nie jestem żadną "kur*a" ,mam 20lat nigdy nie mialam chlopaka baa nawet kolegi,strasznie brakowalo mi meskoego dotyku :-( , to:smutne ze musialam:sie napić dopiero,zeby sie przelamac

Odnośnik do komentarza

~smuga
Dawno się tak nie uśmiałam
Wiem,ze to smutne. .Nawet jak facet proponuje mi kino czy wspólna kawe to dostaje cykora ,a na tego loda umowilam sie wieczorem..Jestem niepewna siebie,ale jak sie napije to jestem bardziej rozluzniona i wychodzi ze mnie "druga twarz" ale np.w dzien po pijaku tez wstydzilabym sie umówić, wole wieczorem. ..Strasznie to smutne. ..

Odnośnik do komentarza

Skoro nigdy nie miałaś chłopaka to jak mogłaś tęsknić za meskim dotykiem?! Sama nie masz szacunku dla siebie skoro tylko po to umawiasz się z facetem, i wychodzi na to ze on Ciebie nie szanuje i tylko dla swojej przyjemności umawia się z Tobą nawet nie rozmawiając o niczym tylko o opisywanej przez Ciebie czynności, a czy chociaż pamieta jak masz na imię zeby chwalic się kolegom jak to fajnie........robi loda.porozdaje Twój numer telefonu żeby być fajnym kumplem!szanuj się bo jesli sama nie będziesz to nikt Cię nie uszanuje a zła opinia szybciej sie rozchodzi niż dobra.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...