Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Poznawanie osób przez Internet


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Przejmuje sie tym, ze dziewczyny nie wszystkie odpisuja mi na wiadomosci na czat flirt randki na badoo a czesciowo odpisuja mi . Zawsze rozpoczynam od zapytania zwiazane w jej opisie czy o , na temat ksiazki jakie czyta, gdzie na wycieczki, wyjazdy i wiele inne tez pytam zwiazku o niej pokazywalem dziewczynom i chlopakom tj kolegom i koleankom mowia ze dobrze robie ale bym niepoddawal sie

Odnośnik do komentarza
Gość lili1996

wiesz, akurat ja mialam do czynienia z miloscia przez internet. Byla to moja jak dotad pierwsza milosc. I nieszczesliwa. Chlopak doprowadzil mnie do ruiny. Najpierw rozkochal. Pozniej 2 lata po rozstaniu nie moglam sie pozbierac. Zranil mnie jak nikt inny. Chcialam popelnic samobojstwo. Dlatego mimo iz upublicznianie sie i swoich zdjec zwieksza szanse poznania partnera, to jednak ja takim znajomosciom mowie wielkie NIE. Konsekwencje takiej znajomosci moga byc oplakane, choc nam sie wydaje ze to tylko znajomosc przez internet. Ale manipulacja i przejecie czyjejs psychiki nie wymaga bliskosci. Przez internet da sie zabic. Ja, osobiscie jestem mocno wrazliwa na prywatnosc w internecie, na ochrone danych. I kazdemu odradzilabym zwiazki przez internet. To wspaniala okazja do oklamywania i manipulowania. I

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...