Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Jak podnieść się PO depresji?


Gość Całeżyciecałężycie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Całeżyciecałężycie

Nie chodzi mi o to jak wyjśc z depresji.. Chodzi mi co zrobić żeby ponownie w nią nie wpaść. Sytuacja gdy ktoś jest np byłładnych parę lat w depresji, pozrywał kontakty, spalił mosty, zamknął się w domu i w sobie i dał się pochłonąć mniej lub bardziej depresji z kilkoma próbami psychologów, psychiatry, tabletek.. Potem udało się z niej wyjśc. Ale wtedy uderza bardzo mocno rzeczywistość podnosze się, ale nie mam do czego wracać, o czym mówić, co ze sobą zrobić. Więc człowiek walczy, żeby znowu nie dać się porwać beznadziei.. Ale jak się podnieść? Jak się "odbudować"? Ostatnio słyszę często "trzeba żyć dalej, życie toczy się dalej, trzeba żyć teraźniejszością a przeszłośc zostawić za sobą" i tego typu rzeczy.. ale to tylko teoria, ja to wszystko wiem.. Tyle że w praktyce nie mam pojęcia od czego zacząć. Boję się, że znowu wróci depresja

Odnośnik do komentarza

Masz rację, ja też się zastanawiam jak życ, teraz jest w miarę stabilnie ale to nie znaczy że różowo. Ja jakoś znajduję znajomych, niewiele i nieraz ich tracę z własnej głupoty ale zawsze to jakiś krok do przodu, a znajdować można wszedzie, można i na takich forach. Jak chcesz mozemy ze sobą popisać

blog - www.pasja.xaa.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...