Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Znow ta kobieta. Co zrobic ?


Gość Helle

Rekomendowane odpowiedzi

Poznalam Tomka na czacie. W rozmowie wyszlo ze on również pisze z kobieta z której facetem miałam chwile zapomnienia. Podejrzewam ze ta kobieta mogla mnie przedstawić w złym świetle i możliwe ze wie o mnie. Oczywiście Tomkowi ani słowa nie mówiłam w jakich okolicznościach znam ja i jej faceta.
Tomek o niej bardzo zle mowil. Wyzywal ja od najgorszej i zdradził jej sekret i partnera mówiący o ich ukladach z innymi ludźmi. Nazwał ja chora psychicznie. Pomimo ze nie lubię jej zbytnio zwrocilam mu uwagę za te wyzwiska. Tomek wielokrotnie i ja mieliśmy spotkać sie na zywo. Bywal agresywny. Balam sie go i zrezygnowałam po tym wszystkim ze znajomości.
Nie mam dowodów ze oni razem knuli cos ale fakt ze on ja wyzwal i nawet wysmial jej urodę skreśla go w moich oczach.
Możliwe ze te wyzwiska to gra i podstęp by mnie zwabić na kawę i doprowadzić do konfrontacji z nią.
Czy według Was dobrze postapilam to urywając ? Czego jeszcze mogę sie spodziewać ?

Odnośnik do komentarza

Ze spotkaniami z Internetu trzeba być ostrożnym. Nie da się ocenić czy to był jakoś spisek czy nie ale jeśli mężczyzna zachowywał się wobec Ciebie agresywnie to moim zdaniem bardzo dobrze ze urwalas znajomość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...