Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy z życiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat jestem młodym człowiekiem, sądzę że szybciej dojrzewam od swoich rówieśników, Ogółem miałem problemy z spaniem bałem się jak kładłem się spać to już przed zaśnięciem nie mogłem złapać oddechu, Od razu odruchowo się podniosłem serce szybciej biło nie wiedziałem co to było i się zastanawiałem, później, bałem się spać nie wiedziałem co ze sobą zrobić miałem kilka napadów takich, następnie nauczyłem się tego kontrolować i przeszło. Przeszedłem sam detox z THC już 3 miesiące bez palenia, Widzę jak własnie gówniarze w moim wieku się trują tym niby myślą że trawka jest dobra i w ogóle ale nie wiadomo co w tej trawce jest czy jakaś inna substancja czy coś, tego da się dowiedzieć kiedy się nie zapali, dlatego nabrałem motywacji na detox. Czy może to być spowodowane paleniem ganji ? Takie objawy miałem ok 1 miesiąc temu, dzisiaj mam tak że do szkoły się nie chce iść problemy z nauką przez zbyt duża nieobecności szkole jak nie zdam to się po prostu załamie nie będę miał chęci do dalszego prowadzenia życi. Nie chcę być lewym skrzydłowym... na śmieciarce, mówię że zdam i w ogóle nabieram motywacji przez jakiś czas i nagłe znowu to samo wywalone na wszystko. Przykro mi też jest bo moja mama ciężko pracuje żebym miał co jeść, też mi jej jest przykro. Nie wiem też mi coś takiego dolega że jak zamykam czasem oczy np dzisiaj, to widziałem równe obrazki niektóre przyjemne niektóre nie. Czasem widzę jakoś inaczej czasem na to nie zwracam uwagi, bo widzę normalnie nie wiem dziwnie się czuje, to zazwyczaj tak jest jak się z kimś pokłócę np z mamą lub mam zły humor zły dzień. Też podejrzewam że jestem uzależniony od komputera czasem naprawdę potrafię późno pójść spać przez komputer co własnie powoduje że nie idę do szkoły ale nawet bez komputera potrafię tak robić, Czuję się tak jakby moja świadomość się oddalała mam wrażenie że pisze bez sensu wszystko że nikt tego nie zrozumie, to co sobie wyobrażam czasem to tak się dzieje niestety tylko złe rzeczy bądź nieprzyjemne potrafię sobie tylko wyobrażać, i też dziwne to jest że myję często uczy może to ma z czymś związek. Nie mam naprawdę zielonego pojęcia co mi dolega. I prosiłbym o wszelakie propozycje co z tym zrobić lub nawet do kogo się udać choć wątpię żebym potrzebował pomocy od kogoś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...