Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

nerwica lękowa pomocy


Gość martusiaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martusiaaa

Witam,mam stwierdzoną nerwice lękową. Czy to normalne, że codziennie czuje sie źle i bez sił? :( nie daje rady normalnie funkcjonować. Robiłam badania krwi, wyszły ok. Usg brzucha - ok, badanie gin.-ok, mocz- ok, teraz czekam jeszcze na rezonans mag.głowy. Dodam,że biorę leki przepisane od psychiatry Citabax i Alprox, już mija 2 tygodnie, efekty uboczne nadal mam. Uderzenia gorąca, strasznie sie pocę. Najgorsze jest że codziennie się fatalnie czuje.. Czy to normalne przy nerwicy lękowej?

Odnośnik do komentarza

Witam. Objawy fizyczne, które często towarzyszą nerwicy lękowej, obejmują:

Stałe odczuwanie zmęczenia,
Bóle głowy, mięśni, brzucha lub inne niewyjaśnione bóle.
Napięcie mięśni,
Trudności z przełykaniem,
Drżenie lub tiki nerwowe,
Drażliwość, nadmierną potliwość oraz odczucia utraty tchu lub zawrotów głowy
Nudności
Częstą potrzebę korzystania z łazienki
Uderzenia gorąca.
Pozdrawiam i życzę dużo dużo sił do walki z tą okropną chorobą.

Odnośnik do komentarza

Witam .
Może tutaj będzie ktoś w stanie mi powiedzieć co mi jest ?
Mój Ojciec jest alkoholikiem. Zacznijmy od tego. Mam z tym bardzo duży problem , ponieważ Jego zachowanie po pijanemu jest bardzo agresywne. Każda awantura kończy się interwencją policji, która zabiera Go na tak zwany dołek. ale moim głównym problemem jest to iż po takiej awanturze w mojej głowie staje się coś czego nie rozumiem. Stres stresem , ale mimo nie obecności Ojca ja nadal Go słyszę . Wiem że zaraz nie wróci do domu , ale mój umysł mowi cały czas " On zaraz wróci " słyszę czasami nawet kroki. każdy szelest w domu sprawia że patrzę przez okno bo mam wrażenie że wrócił i znów będzie to samo. Czasami idąc na ulicy widzę z daleka kogoś podobnego i myślę że to on co sie okazuje nie prawdą. Głosy w mojej głowie nie pozwalają mi spać nie umiem ich uciszyć .Tabletki nasenne nie działają ponieważ glosy nie znikają. co mam robić? co mi jest ?

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

szukaminformacji
Witam .
Może tutaj będzie ktoś w stanie mi powiedzieć co mi jest ?
Mój Ojciec jest alkoholikiem. Zacznijmy od tego. Mam z tym bardzo duży problem , ponieważ Jego zachowanie po pijanemu jest bardzo agresywne. Każda awantura kończy się interwencją policji, która zabiera Go na tak zwany dołek. ale moim głównym problemem jest to iż po takiej awanturze w mojej głowie staje się coś czego nie rozumiem. Stres stresem , ale mimo nie obecności Ojca ja nadal Go słyszę . Wiem że zaraz nie wróci do domu , ale mój umysł mowi cały czas " On zaraz wróci " słyszę czasami nawet kroki. każdy szelest w domu sprawia że patrzę przez okno bo mam wrażenie że wrócił i znów będzie to samo. Czasami idąc na ulicy widzę z daleka kogoś podobnego i myślę że to on co sie okazuje nie prawdą. Głosy w mojej głowie nie pozwalają mi spać nie umiem ich uciszyć .Tabletki nasenne nie działają ponieważ glosy nie znikają. co mam robić? co mi jest ?

Dobry wieczór. Wydaje mi się, że te głosy, przewidzenia, omany etc... biorą się po prostu z przewrażliwienia u Ciebie. Biorąc pod uwagę tak ważny fakt jakim jest to, iż Twój ojciec jest osobą raczej niestroniącą od alkoholu, to obstawiałbym, że to są początki syndromu DDA. Niestety, lecz nie da się w pełni powiedzieć, czy rzeczywiście Jesteś dorosłym dzieckiem alkoholików i dlatego, zalecam udać się w tym kierunku do najbliższego psychologa.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...