Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

czy ja już przesadzam?


Gość Patuuuska96

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patuuuska96

Mam pewien problem. Mam 20 lat jestem z chłopakiem dwa miesiące (22 lata), on mieszka w Miedzychodzie ale studiuje u mnie w Poznaniu. Na początku związku mówił jak bardzo mnie kocha,żebym nie przeklinala itp ale kiedy parę tygodni temu wyjechał do Kwilcza ( zawody Karate) wszystko się zmieniło. Wrócił odmieniony, nie mówi jak o
Bardzo mnie kocha bo dla niego to już się nudne robi,zaczął przeklinac i ogólnie ma inne teksty pisania niż przedtem. Rozmawiałam z nim on stwierdził,że wszystko jest w porządku. Gdy np nasuwam temat jak on pisze to przestaje że mną rozmawiać gdy mówię co do niego czuje on nagle zmienia tematy twierdząc że on nie lubi gdy ktoś wymusza od niego. Pomóżcie czy to może ja przesadzam? Nie wiem już co robić kocham go bardzo.

Odnośnik do komentarza

Witaj, nie można stwierdzić w 100% że Twój chłopak poznał kogoś na wyjeździe jednak taka zmiana zachowania jest czymś spowodowana. Być może ma jakieś zmartwienia, coś go zajmuje ale nie można też wykluczyć że kogoś poznał niestety.
Pamiętaj że są ludzie bardziej i mniej wylewni w okazywaniu uczuć, napoczątku zawsze jest różowo a potem się do siebie przyzwyczamy. Przypuszczam że jesteś bardzo wrażliwą osobą i może za bardzo bierzesz wszystko do siebie. Spróbuj jeszcze raz porozmawiać z chłopakiem ale tak bez emocji, z opanowaniem. Mam nadzieje że się wszystko wyjaśni. Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zaczniesz zbyt naciskać, to wszystko zepsujesz.
Więcej tolerancji i cierpliwości.
Na początku zawsze jest słodko, później przychodzi "normalność". Nie każdy lubi nadmiar słodyczy, może on zemdlić.
Bardzo możliwe, że wszystko jest dobrze, możliwe też, że kogoś poznał, ale zazdrość na wyrost nie przyniesie niczego dobrego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...