Skocz do zawartości
Forum

jak zachować się na zajęciach terapia zajeciowa


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem na Warsztatach terapi zajaciowej,otóż jak coś opublikuje na portalach społecznościowych i niestandardowe ustawienia szczególnie na fb czyli komuś coś nie udostępniamy nie publicznie oczywiście już nie udostępniamy no chyba ze nie miałem zaznaczone dla kolegów i koleżanek z warsztatów ,żeby udostępniać im,żeby ,nie udostępniać innym robiłem tylko ,aby nie udostępniać terapeutów i szefowej, z warsztatów oczywiście. Udostępnił em post dla kolegów i koleżanek ze maja zwolnić ,wypisać, skreślić mnie z powodu choroby,co nieraz prosiłem, mówiłem a oni swoje robili i ciągle ja choruje i nietylko ja inni uczestnicy z warsztatów Warszta tow terapii zajęciowej, to po pierwsze, po drugie jak coś napisze koleżance esmsach, smsie wiadomościach ,że koleżanka z kolega zachowują się jak dzieci bo nie umieją w związku stworzyć bo ten nie mówi kolega,na mig pokazuje i nie wie o co mu chodzi ,koleżance mi chodzi,albo jak chory jestem mowie ze źle się czuje,chory jestem nie mogę rozmawiać i któraś koleżanka dzwoni rozmawia ze mną ,przy rozmowie o pieprz mnie ze do dziewczyny nie odbieram i nie odpisuje na SMS, esmsach. Mówiłem dziewczynie z Warsztatów, na warsztacie ze nie będę dzwonił i pisał. Opisałem wiadomości koleżance by nie wpierdalala się nie swoje sprawy w moje życie w związku moja dziewczyna. I dochodzę do setną sprawy,pod sam koniec,poszła pokazała szewfowej, Mari ze napisałem emsmy, SMS czyli wiadomościach co jej napisałem ,a druga sprawa to sprawa to co napisałem na tqblicy posta na fb .Przede wszystkim na warsztacie to jest tak ze chodzą co niektórzy skarżyć, donosi, plotowanie, ktoś przekręcić, pokoloruj, głupoty mówi. Potem idzie do szewofej, szewofej ochrania, opierdala, kl nie przy nas itp.
Na tych warsztatch dzieją się cyrk jednym słowem. Proszę o pomoc,doradcę, komentarz i nietylko odp pilne co o tym myślicie ? Co mam robić ,jakieś pomysly

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...