Skocz do zawartości
Forum

Jak z nim zerwac?


Gość Rozannafu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozannafu

Ja i mój chłopak studiujemy w innych miastach. Widzimy się raz na tydzień w weekend. Niestety ostatnio nie udało się i nie widzieliśmy się od miesiaca. Przyjeżdża teraz w weekend i wymyślił popijawe i ognisko dla znajomych. Kiedy zdenerwowalam się i delikatnie powiedziałam, że " myślałam że spędzimy ten czas razem" zaczął mówić " nie to nie, zaraz anuluje twoje zaproszenie na to ognisko jak bedziesz tak gadać" po czym powiedział że nienawidzi walentynek( to akurat wiedziałam Ale po co musi mi to mowic ). Ogólnie olewa mnie i rani ciągle. Ważniejsze dla niego są znajomi niż ja. Chce to zakończyć bo za bardzo się denerwuje. Ale boję się ze będę okropnie cierpieć.

Odnośnik do komentarza
Gość MercyMercy

Normalnie, powiedz to co tu napisałaś,że cały czas Cię rani, że się od siebie oddaliliście i chyba wam już nie po drodze. Na spokojnie, wyjaśnij mu dlaczego chcesz odejść. JAk sie tak zachowuje to raczej nie będzie to dla niego szok

Odnośnik do komentarza
Gość pa_szczak

Chcesz zakończyć znajomość ze swoim chłopakiem, to po prostu zakończ a nie szukaj wsparcia na forum. Mnie się wydaje, że on nie jest taki zły. Kiedy krytycznie odniosłaś się do jego pomysłu ze zorganizowaniem imprezy, to zaraz Cię posłuchał.

Odnośnik do komentarza
Gość pa_szczak

.... i aby nie było Ci smutno, to postanowił anulować zaproszenie dla Ciebie !

A teraz na poważnie ! Daj sobie z nim spokój. Czas zakończyć tę znajomość , bo i tak nic z tego nie będzie. Pewnie pocierpisz ale lepiej trochę teraz niż więcej później . Trzymaj się i nie daj się !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...