Skocz do zawartości
Forum

Mam problem,od bardzo dawna i nie wiem co robić...


Gość animowyczlowiekXD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość animowyczlowiekXD

Witam chciałbym spytać specjalistów o radę ;D... Od początku, więc mam 15 (rocznikowo 16) lat i niedawno stwierdzono mi ADD i wszyscy uznali to za źródło wszystkich moich problemów... I wciskają mi tony leków.... No i dowiedziałam się że jak mama była w ciąży (ok.8-8,5 miesiąc) to spadła ze schodów i urodziłam się trochę wcześniej... I że ciąża była zagrożona... No i nam nadwrażliwość słuchową... I chyba coś tam jeszcze? Słabe mięśnie i układ nerwowy... Jednym z problemów jak byłam mała było to że mało spałam jak inne niemowlęta spały cały dzień to ja tak z 6-8h dziennie... i zawsze nie mogłam dobrze spać i dużo płakałam... Jak miałam 2 lata i zaczynałam mówić podobno budziłam się w środku nocy i wolałam "muchy! Muchy!" i byłam pewna że wokół mnie jest pełno owadów albo czegoś takiego... I pamiętam że często widziałam (głównie w nocy i ciemnych pomieszczeniach) straszne stwory i duchy dzikie zwierzęta które chciały mnie zabić... Co mi w sumie zostało tylko dzieje się rzadziej... I muchy też... Tylko to bardziej jakby świat był pikselowy bardziej szary i z tych much układają się kształty człowieko podobnych stworzeń... Dali mi leki bym lepiej zasypiała wiec jest spoko ale to dziwne... No i zawsze bawiłam się sama, raczej.z innymi też się.bawiłam ale często byłam jakby... Nie wiem że nie mogłam odróżnić.wyobraźni od życia i wciąż to jest trudne... I Lubie być jakby w sobie ale chcę też mieć normalne normalne życie... I żeby ludzie nie mówili że nie umiem normalnie się uczyć jak inni że nie jestem normalna i... Że się nie staram...próbuje od dziecka się dostosować ale... Nie chce mówić o tym psychologowii zaraz po stwierdzeniu add ludzie zaczęli mnie dziwnie traktować, rodzice kupili sobie nawet książkę " jak pomuc dziecku z Add /ADHD... Chce po prostu móc normalnie żyć, wspomnę jeszcze że miałam mocną depresję... Ale już mi lepiej. Dziękuję za czytanie tego wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Gość ciekaweciekawecieka

Przeczytałam Twój post i strasznie mnie to zaciekawiło, bo ja od dziecka budziłam się z płaczem również, że wszędzie są robaki! Zresztą teraz wciąz tak mam, tylko teraz cześciej wydaje mi się, że to pająki, więc budze się w nocy i musze zapalać swiatło i w takim półsnie trzepię kołdre z tych "pająków".. Nie wiem dlaczego tak jest.
Własnie przeczytałam o tym ADD i chyba również wpisuje się w te objawy, chociaż jestem już dorosła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...