Skocz do zawartości
Forum

smutek


Gość mk 25

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu nic mnie nie cieszy, nie mam przyjaciół , bliskiej osoby, kiedyś miałem przyjaciółkę ale kiedy znalazła sobie drugą połówkę to powiedziała ze nie ma to już sensu
Rodzice są w porządku chociaż trudno się z nimi rozmawia,
bo jestem osobą nieśmiałą, najbardziej nie lubię kiedy ktoś się pyta ,, czy masz kogoś?,, to bardzo wtedy boli

Odnośnik do komentarza

Na świecie nie ma osoby w pełni samotnej. Życie w swoim czasie zawsze przynosi nam coś nowego.. Musisz po prostu wierzyć i być w pełni świadomy , że nikt, nawet ty nie wie co przyniesie ci zycie, co sie wydarzy czy kogo poznasz. Jestem pewna że co do przyjaciól.. Do kobiety.. Poznasz ich. Tylko to jest czas. To potrzebuje czasu. Nigdy nic na przymus. Nie mysl narazie o tym. Kiedy zycie ci to przyniesie wtedy to bedzie. Poznac ludzi mozesz nawet i przypadkiem..
Nie przejmuj sie tym co bedzie i tym co jest. Nie miej brudnych mysli bo one sa niepotrzebne. Zycie zawsze przynosi nam wiele niespodzianek. Pamietaj.
Jesli chcesz pogadac to pisz a postaram sie pomoc.:)

Odnośnik do komentarza
Gość minimalistka23

na jednej przyjaciółce świat się nie kończy. Jest wiele osób samotnych, nieśmiałych, które tylko czekają na to że ktoś ich z tego marazmu wyciągnie.Spróbuj wyjść gdzieś, może zapisz się do jakiegoś stowarzyszenia? tam poznasz nowe osoby, na samym początku wiadomo pewnie bedziesz siedział cicho ale potem jak się z nimi oswoisz to będzie ok :) Sama miała podobny problem, poszłam do stowarzyszenia i przez pierwsze miesiące siedziałam sama, robiłam co mi zlecono ale jakoś specjalnie się nie angażowała w kontakty międzyludzkie. Potem z biegiem czasu ludzie sami zaczeli podchodzić, coś się pytać a i ja się z nimi oswoiłam i co raz więcej się odzywałam... teraz nie mam juz oporów aby z nimi gadać

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za dopowiedzi, mieszkam w malej miejscowosci i ciezko znalesc jakies stowarzyszenie lub klub w dzien przed walentynkami wszycy sie pytaja jak je spedze chcialem im cos brzydkiego powiedziec ale sie powstszymalem moze nie powinnem sie tym przejmowac ale jest ciezko :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...