Skocz do zawartości
Forum

Pogubiłam się strasznie i nie wiem czy to jeszcze naprawię.


Gość pogubilam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pogubilam

Nie wiem nawet od czego zaczac... w podstawowce bylam wzorowa uczennica, uprawialam sporty, ludzie mnie w miare lubili, chciaz nie raz slyszalam ze jestem brzydka czy ze nic nie potrafie oproc zbiegania. Pd koniec zaczelam sie zle czuc i opuszczac w nauce ale mama mi pomogla sie zmotywowac. Ogolbie o dpodstawowki mialam obsesje nakogos punkcie. To ni ebylo zauroczenie tylko obsesja. Poyem poszlam do gimnazjum i z nauka zaczelo byc coraz gorzeji gorzej. Poznalam ekipe i zaczelam znimi pic. Potem mialam obsesje na punkcie chlopaka z ekipy i sie znim zwiazalam. Po trzech miesiacach ze mna zerwal. Nie chcialam z nim uprawiac seksu wiec stwierdzilam ze to przez to. Jal juz wrocil to zaczelam. Od razu go zdradzilam. Potem zdradzalam z dziewczynami calujac sie. Potem ze mna zerwal i wpadlam w amok. To bylo przed i w trakcie liceum. Zaczelam wieceh pic odurzac siepodrywac chlopakow zeby wiedziec ze jestem cos warta. Zawalalam nauke, uciekalam ze szkoly bo zaczelam sie bac ludzi, bo ekipa mnie zostawila przez to jaka bylam. Potem pojawil sie on. Chcial ze mna byc. Pozwolilam. Przez wiekszosc zwiazku slysze z ejestem dziwka i kurwa i to prawda co o mnie mowia. Przez 4 lata nigdy nic nie zrobilam. Az pol roku temu. Czulam sie juz naprawde jak smiec i wystarczylo ze ktos sie mna zainteresowal i sie ztym kim sdogadywalam dobrze nawet bardzo wiele rzeczy bylo podobnych i zerwalam z chlopakiem bo myslalam ze z nim sie uda. Po miesiacu zrezygnowalam bo zrozumialam ze nie chce nikogo innego i wrocilam do obecnego. Powiedzialam mu o tym co zrovilam ale nie ze szczegolami, ktorych on sie dowiedzial wczoraj piszac do tamtego. Jestem patologiczna klamczucha i wszystkiego sie boje tworzac jakis obraz mnie przez co przesiakam coraz wieksza patologia. Skad mi sie to wszystko wzielo? Ja nawet nie wiem kim jestem i dlaczego to wszystko robie. I boje sie nawet psychologowi przyznac jaka jestem okropna. Bo wstydze sie sama przed soba. Ja chce wrocic do podstawowki i robic to wszystko dl asiebie mimo ze mi mowili ze nic innego nie potrafiw. I dobrze. Powinnam nikogo nie sluchac i robic to co mnie cieszy i noe sluchac i nie szukac akceptacji. Mm 21 lat vhve wszystko naprawic ale czuje ze jestem potworem i nie powinnam juz zyc przez to.

Odnośnik do komentarza
Gość pogubilam

Od pol roku znowu jestesmy razem i jestem caly czas przy nim. Nigdzie nie wychodze. Cały czas poświęcam aby się zmienić.Noe chce byc jak wiele toksycznych kobiet chce to wyrzucic do smieci ta cala patologie, ktora nasiaklam nie wiem kiedy i to zmienic i naprawic swoje zycie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...