Skocz do zawartości
Forum

Jak sie otworzyć ?


Gość adac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisze gdyż potrzebuje jakiejś rady jak otworzyć się na ludzi. Nie jest to dla mnie takie łatwe, a wręcz męczące. w skrócie opisze swoja historie. Mój problem zaczyna się gdy miałem 12 lat i postanowiłem wejść w subkulturę tak zwanych metalowców. W społeczeństwie bylem nie tolerowany, właściwie to nikt mnie nie lubił traktowany stereotypowo zwiększała się moja nie chęć do ludzi, Ciągle mnie obrażano itd w domu mój ojciec się mną nie interesował a matka tylko krzyczała godzina 16 to był strach, nie ważne jak było czysto w domu zawsze musiala po krzyczeć jak wracała z pracy. Nie mialem żadnego wspracia u nich. I tak zostałem samotnikiem od tamtej pory nie mogę nawiązać żadnej relacji z ludźmi. Teraz pracuje ale nadal jestem sam, Nie mam problemu z podejsciem i zapoznaniem się ale z utrzymaniem kontaktu, Nie mam o czym rozmiawiać a jak juz udaje sie porozmawiam to mnie meczy psychicznie. Chodziłem na terapie do psychologa przez 2 lata, od razu te panią polubiłem i jakby problem zniknoł ale wystarczy ze wyjdę do innych ludzi i znowu to samo. w jaki sposob moge nad sobą pracować ? jaki kierunek obrac ? z gory dziekuje za pomoc ; )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...