Skocz do zawartości
Forum

żart znajomych-powrót objawów nerwicowych


Gość milliy

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek spotkałam się ze znajomymi. Z uwagi na moja nerwicę lękową, na którą leczę się ponad rok (biorę 2 x dziennie Cital), stronię jak jakichkolwiek używek. Moi znajomi nie wiedzą, że choruję, nikomu sie nie przyznawałam do tego. Zauważyli, że mniej spożywam alkoholu ale usprawiedliwiałam to sportem i zdrowym trybem życia. Piłam drinka, potem drugiego, w międzyczasie wychodziłam z pokoju i zostawiałam szklankę bez nadzoru. Po wypiciu dwóch drinków poczułam się bardzo błogo, ale inaczej niż po wypiciu samego alkoholu. Od razu poczułam , że cos jest nie tak.Znajomi przyznali sie , że rozpuścili mi w drinku MDMA. Musiało być go niewiele, bo w smaku drinka nie czułam żadnej goryczy charaterysyucznej dla tego narkotyku. Strasznie się zdenerwowałam, gdyż mało tego że wsypali mi to nieświadomie , to jeszcze zaczęłam obawiac się o stan swojego zdrowia. Po powrocie do domu normalnie połozyłam się spać. Jednak gdy wstałam przeżyłam tragedię. Wszelkie objawy nerwicowe wróciły. Leki wzięłam o normalnych porach, ale tak jakby w ogóle nie zadziałały. wczoraj było troszkę lepiej, a dziś nadal jest beznadziejnie. Jak długo może utrzymywać się taki stan po tym co mi dorzucono do drinka??Boję się nawrotu choroby.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...