Skocz do zawartości
Forum

opinia innych czyli moj największy problem


Gość patiti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem osoba która za bardzo przejmuje się opinia innych. Co powiedzą na mnie, na mojego chłopaka, a może zrobilam coś nie tak, może on nie wypadł najlepiej przed moimi znajomymi? Ciągłe pytania ktore mam w głowie. Wczoraj byla moja osiemnastka. I zamiast cieszyć się imprezą i czasem ze znajomymi przejmowalam się tym że moze mój chłopak za dużo wypił i przez to ktoś go źle odebrał? Jeatesmy mlodzi i czasem zdarza mu się wypić ze znajomymi a ja się przejmuje że przez to oni źle go odbiora. Za każdym razem mam wrażenie ze coś źle robi, ze chłopak koleżanki zrobiłby to tak a on zrobił tak, ze inny by się tak zachowal.. do samej siebie tez taka jestem. Męczy mnie to.. Wiem że to co robię i myślę jest zle ale nie wiem jak to zmienic. ;( Ps. Chłopak ma 20 lat a razem jestemu 2,5.

Odnośnik do komentarza

W opisywaniu sytuacji nie chodziło o to ze chłopak wypił za dużo ale o to ze dla mnie byl juz to powód do 'wstydu' przed znajomymi. Każdy pil tak samo i pytając moich najbliższych oni stwierdzili iz nie było po nim nic wiadc podobnego, ewentualnie coś pod koniec

Odnośnik do komentarza

Kiedyś miałam tak samo, że strasznie się przejmowałam opinią innych, ale potem doszłam do wniosku że po co mi to? Lepiej się po tym czuję? Nie, wręcz przeciwnie. To tylko ogranicza i jak sama zauważyłam zabiera całą zabawę. Ludzie zawsze będą oceniaĉ bo taka jest ich natura, nic z tym nie zrobisz. Musisz przestać się tym przejmować. Kochasz swojego chłopaka za to jaki jest i jeŝli Twoim znajomym coŝ nie pasuje to jest to ich problem nie wasz. To samo tyczy się ciebie. Jesteŝ jaka jesteś i innym nic do tego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...