Skocz do zawartości
Forum

Zmiana szkoły w trakcie roku szkolnego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Bardzo chciałabym aby ktoś udzielił mi pomocy. Konkretnie chodzi o to, że zmieniam szkołę w trakcie roku szkolnego, kiedy wszyscy się już znają i zawarli przyjaźnie jutro jest mój pierwszy dzień w nowej szkole. Zmieniam szkołę ponieważ w poprzedniej miałam wiele problemów z powodu zbyt wielkiej chęci posiadania przyjaciół. Chodzi o to że bardzo szybko chciałam znaleźć wielu przyjaciół co nie wyszło mi na dobre zbyt szybko zaufałam i otworzyłam się przed różnymi osobami. Sama popełniłam wiele błędów. Teraz w nowej szkole boje się cokolwiek robić mówić nie wiem jak mam zrobić dobre wrażenie nie chce zrobić wrażenia kujona ani pustej laluni. Bardzo prosiłabym o jak najszybszą odpowiedź. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Zmiana szkoły bywa trudna dla znacznej części osób. Ja osobiście nie zmieniałam szkoły, ale znam osoby, które zmieniały. Na początku staraj się nikomu nie narzucać. Bądź sobą. Nikogo nie zmusisz, by się z tobą przyjaźnił. Na pewno znajdzie się osoba, która wyciągnie do ciebie rękę. Może to nie nastąpić od razu, ale za jakiś czas. Nie stresuj się za bardzo. Stres tylko pogorszy sprawę. Wszystko powoli i małymi kroczkami :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...