Skocz do zawartości
Forum

Nie nadaję się do życia w społeczeństwie


Gość hdh

Rekomendowane odpowiedzi

Głównym problemem jest to że okropnie się czuję w towarzystwie obcych ludzi, cały czas mam wrażenie że mnie oceniają co przecież nie powinno mnie obchodzić. Do tego jestem strasznie nieśmiała a jakakolwiek rozmowa z kimś nowym jest dla mnie dużym stresem. W zasadzie moje całe szkolne życie to jeden wielki stres. Od wszystkich czuję się gorsza- zarówno pod względem osobowości jak i wyglądu. Wydaje mi sie ze mój charakter jest nijaki, mam problemy z podejmowaniem nawet najprostszych decyzji a szkoła staje sie dla mnie codziennym wyzwaniem. Caly czas spodziewam sie jakichś upokorzeń które mogą mnie tam spotkać i najchętniej nawet nie wychodzilabym z domu. Uczę się dość dobrze ale nauka nie stanowi dla mnie takiego problemu jak po prostu spotykanie sie tam z ludźmi. Do tego zauważyłam u siebie objawy nerwicy natręctw w najbardziej absurdalnym jej wydaniu. Nie wiem jak sobie z tym radzić.

Odnośnik do komentarza
Gość aaagggaaa

Wszystkie objawy wskazują na to, że czujesz się w całym swoim życiu zagubiona i bezradna. Im szybciej pójdziesz z tym na terapię, tym lepiej. Według mnie nerwica natręctw to tylko skutek czegoś głębszego, możliwe że związanego z życiem rodzinnym. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...