Skocz do zawartości
Forum

Bardzo paniczny stres oraz lęk.. męczy mnie to..


Rekomendowane odpowiedzi

Hej :) Mam 20 lat uczę się zaocznie. Jestem osobą dość nie śmiałą i zamkniętą w sobie mam problem w kontaktach między ludźmi nie potrafię się otworzyć na kogoś.
Chciała bym mieć kogoś przy sobie jakiegoś chłopaka bo brak mi tej czułości z strony męskiej i wgl. :(
Mam problem taki iż.. jak mam się spotkać z chłopakiem pierwszy raz iść na spotkanie to mam paniczny lęk i stres dopadają mnie paniczne nerwy.. biorą się one momentalnie. :(
Np. umawiam się po południu z chłopakiem że spotkam się z nim na następny dzień lub za dwa dni. Dzień nadchodzi rano się nudzę i już nic nie mogę zjeść i mdli mnie, wszystko mi się w środku trzęsie, ręce mi drżą, głos też drży. Męczy mnie to bardzo... już nie wiem jak sobie z tym radzić. ;/ Później odwołuję spotkanie coś wymyślę czasem skłamie to i jak odwołam spotkanie ten stres mija momentalnie i wkracza pełen luz dzieje się to momentalnie.. ;/ nie wiem dlaczego to się też tak dzieje..
Chodzę do psychologa ale to nic takiego mi nie daje ;/ tych wizyt było pare wiele rozmów miałam i nic..Teraz mam 11 stycznia wizytę u psychologa mam mieć robiony jakiś test na określenie profilu psychologicznego ?! nie wiem za bardzo co to bo to ma trwać pare godzin.. ;O Kiedyś mi wykryto że mam nerwice dostawałam leki miałam je brać w tych najgorszych momentach i brałam pomagało potem chyba się już organizm mój przyzwyczaił i już nie pomagało.
Aktualnie biorę witaminę B12 pomagała z początku też a teraz już nie pomaga.. ;/ lecz nadal biorę, teraz mam kontrolę 13 stycznia mam zamiar to mojej lekarce wszystko powiedzieć co dzieje się znów ale nie wiem czy to wiele da.. ;/
Proszę o porady jakieś czy da się pomoc mi z tym? jak ja się mam z tym sama uporać jak sobie sama mam pomóc ? :( :(

Mam również problem z pewnym chłopakiem. on ma 22 lata miałam się wiele razy spotkać z nim ale też no nie wychodziło bo panicznie się teg spotkania obawiałam.. ;/ i do teraz się obawiam.. rok znam tego chłopaka a nie spotkałam się z nim jeszcze.. naciagam ten kontakt ja bo chce i zalezy mi na nim za każdym razem chce aby to wyszło dobrze a i tak zawalam.. aż mi głupio będzie spojrzeć jemu w oczy..

PROSZĘ O POMOC. !
CO JA MAM ZROBIĆ W JEDNEJ JAK I W DRUGIEJ SYTUACJI ?! :( :( :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...