Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Stany lękowe u 15-latki


Gość r...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15lat i mam stany lekowe , zaburzenia rytmu serca, przy tym pocenie panika a wszystko zaczelo sie od nieswiadomego zapalenia papiesa z marihuana. Ten jeden raz 2mies temu i teraz kiedy sobie to przypomne to stan ten tak z niczego sie powtarza.niewiem co sie ze mna dzieje mam zaburzenia rzeczywistosci halucynacje tak jak wtedy ,zrenice powiekszone ,szybkie bicie serca i panike. Raz nawet mama pogotowie wezwala a lekarz mi niewierzyl. Seria badan wyszla dobrze a stan ten powraca.o co cho

Odnośnik do komentarza
Gość Olcia17187

Stany lekowe po ciazy
Witam.zaczne od tego ze tok temu mialam stany lekowe (dusznosci .drzenie calego ciala itp)bralam rexetin ale sadze ze bylo to stanowczo za krotko bo tylko 2 mies (gdy poczulam sie lepiej powoli odstawilam lek poniewaz wyjechalam za granice )teraz jestem ponad 5 mies po porodzie i mam straszne lęki o dziecko o siebie .wszystko zaczelo sie od przeczytania artykolow o matkach ktore krzywdza dzieci i roznych podobnych artykulach.naczytalam sie tez o roznych chorobach :psychozach poporodowych .schizofremiach itp i oczywiscie wkrecam to sobie .staram sobie racjonalnie to wszystko tlumaczyc ze tak nie jest ale i tak mam ten straszny lek.biore lek sertraline od 2 mies objawy troche sie zmniejszyly(juz tak nie panikuje)ale lek pozostal.jakies mysli ze moglabym krzywde dziecku zrobic chociaz wiem ze tak sie nigdy nie stanie bo kocham je nad zycie ale po prostu te lęki mnie wykanczaja.czy to stany lekowe czy depresja poporodowa? (Angielski lekarz stwierdzil ze to depresja poporodowa ale byl to zwykly internista ktory nie dal mi nawet skierowania do psychiatry)prosze o odp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...