Skocz do zawartości
Forum

Chore przywiązanie.


Gość Leśne Licho

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leśne Licho

Jakiś czas temu zostałam wciagnieta w niezle bagno. Poznałam chłopaka(on zrobił pierwszy krok) polubiłam jego komentarz. Jest w moim wieku z mojego miasta. Miałam depresję po rozstaniu z chłopakiem i on chciał mi "pomoc". Potem padła propozycja z jego strony o związek bez zobowiązań...nie zgodzilam się. Po jakimś czasie się na niego napalilam i nie chciałam odpuścić, mimo że on powiedział abym się od niego odpiepszyla. Byłam zła strasznie ale potem znowu się odezwalam, doszło do spotkania i do wspólnej nocy ale bez seksu. Czuję się okropnie nie wiem czy to zauroczenie czy obsesja ( mam takie skłonności). Nie potrafię o nim zapomnieć i dać sobie spokoju chociaż wiem ze mam być tylko jego kochanka. Wiem że będę cierpieć i czuć się po tym podle a dalej się w to pcham i nie potrafię przestać. Jestem w stanie dla niego zrobić wszystko a on potrafi nie odzywać się do mnie kilka dni( mamy kontakt na messegerze). Już czuję się jak idiotka a co będzie potem?

Odnośnik do komentarza
Gość Leśne Licho

Nawet jak to czytam to wiem co trzeba zrobić. Olać drania i tyle. Ale coś każe zrobić inaczej i nie powstrzymam tego. Głupia się ludzie ze będzie coś z tego ale faceci podobno nie traktują serio takich kobiet co wchodzą w te układy. A jeżeli tego nie zrobię to go stracę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...