Skocz do zawartości
Forum

Drugi pośladek?


Gość Annka34

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł brzmi śmiesznie, ale nie wiem jak inaczej to nazwać :(
W ciągu roku schudłam około 12kg. Część przez ćwiczenia, ale głównie przez ograniczenie jedzenia i zmianę diety. Wiem, że to niezdrowe i dlatego, że nie ćwiczyłam regularnie mam teraz trochę wiszącej skóry co jest dla mnie problemem. Przechodząc do sedna, jak w tytule - pod jednym z pośladków pojawił się tak jakby drugi. Jakieś trzy miesiące temu zaczęłam robić serie przysiadów, które miały podnieść pośladki. Starałam się je robić regularnie, przynajmniej 4 razy w tygodniu. Mam jeszcze sporo tłuszczu i stwierdziłam, że na efekty potrzeba czasu i nie będę co chwilę sprawdzać tego w lustrze. Po ponad miesiącu zauważyłam, że zrobił mi się wałeczek pod jednym pośladkiem. Wygląda to źle. Nie wiem co robić. Czy to przez przysiady, moglam je źle robić? Jak się tego pozbyć? Ćwiczyłam po to, żeby latem móc założyć kostium, nie wstydzić się rozebrać przed mężczyzną a poza wiszącą skórą jeszcze takie coś :( Ktoś tak miał? Możecie doradzić jak się tego pozbyć? Zależy mi na ujędrnieniu nóg i podniesieniu pośladków, ale teraz boję się przysiadów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...