Skocz do zawartości
Forum

Napady płaczu.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Mam na imię Zuza mam 19 lat. Wyjechałam z Polski kilka miesięcy temu . Obecnie pracuje Ale moja rodzina ciągle ma do mnie jakieś krytyki . A oto moje zachowanie , a oto moje własne ją. Mieszkam z siostrą i z jej chłopakiem oraz ze starszym bratem i z jego dziewczyną. Oni wszyscy mają się dobrze śmieją się , rozmawiają a ją jestem sama. Nie chce mieć chłopaka bo nie nadaje się do bycia w związku i nie umiałabym kochać . Siostra od zawsze do mnie miała pretensje że nie tak sie zachowuje , że tak się ubieram. Zawsze była jakąś pretensja z jej strony. Mama i Tata zawsze widzieli we mnie idealną córkę .Tak mam nie robić bo tak mi nie dobrze , mam tak nie stać bo nie ładnie w tej pozycji wyglądam , a to miałam być inną niż miałam być. A tylko dlatego że miałam niskie stopnie w nauce . I na dodatek byłam przez rówieśników odpychania , odtrącona i wymiana i przez to nie miałam koleżanek . dzięki temu wszystkiemu zamknęła m się w sobie i stworzyłam swój imaginowany świat .(w którym nadal żyje i nie chce z niego wychodzić) nie chciałam już podchodzić do ludzi i nadal nie chce bo się przekonałam że ludzie są fałszywi i wredni. Więc za przyjaciół wybrałam sobie mój pokój , komputer i internet. I w tym sobie zylam przez całe Gimnazjum i Liceum. W liceum miałam koleżanki ale nie spotykałam się z nimi po za szkołą bo dojeżdżałam z innego miasta. Ale wtedy wolalam mieć swój wyimaginowany świat niż z kimś się spotkać ( ale widywalam się z koleżankami) . Teraz gdy wyjechałam za granicę czuje się z tego powodu szczęśliwa . Praca mi się podoba jest bardzo fajne towarzystwo itp. Niestety co jakiś (dość nawet często) przychodzi pora że płacze nie wiem z czego być może z mojej cechy charakteru takiej jak wrażliwość . Nigdzie nie wychodze, bo nie mam z kim wyjść . Wiedzę z całymi dniami w pokoju .Wolę pisać opowiadania , uczyć się angielskiego , czy słuchać muzyki. Nie ukrywał że chciałabym wydać książkę która teraz piszę Ale nie wiem czy mi się uda. A co z moja samooakceptacja? Nie zaakceptuje siebie takiej jakiej jestem . Wolalaby być szczuplejsza. Niż jestem. Nie podoba mi się mój brzuch i plecy ( mam proste) chciałabym ćwiczyć ale się wstydze . Czy z tym problemem powinna iść do psychologa? Pozdrawia :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...