Skocz do zawartości
Forum

Przygnębienie i napady płaczu u 15-latki


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem dziewczyna i mam 15 lat. Od jakiegoś czasu jestem ciągle przygnębiona mam napady placzu denrewuje sie o byle co uważam sie za nieudacznice i czuje ze jestem ciężarem dla innych. Mam problemy ze spaniem, bardzo zmienny apetyt. Caly dzień czuje zmęczenie nie ważne czy spalam dobrze czy zle. Ostatnio pocielam rękę. Dzisiaj znowu. Nie mogę wytrzymać przez poczucie winy. Bol sprawia mi przyjemność. Mam myśli samobójcze ale wiem ze i tak bym sie nie zabila. Czy cos jest ze mną nie tak?

Odnośnik do komentarza

nie jestes sama, ja takze mam ostatnio dola, z tym ze nie doprowadzam sie az do ciecia rak czy do samobojstwa.. mysle ze warto jakos przecierpiec ten czas, zaakceptowac go, bo on wkoncu minie, ale jak wiadomo, za tydzien okolo znow sie pojawi. Masz zapewne duzo obowiazkow na glowie, szkolnych, a takze jakies swoje problemy w swoim malym nastoletnim swiecie. Pamietaj wiele szczescia w zyciu zalezy od organizacji i od tego czy nam sie naprawde czegos chce. Trzeba z samym soba powaznie porozmawiac, zastanowic sie co jest priorytetem i jak polepszyc sytuacje..Poza tym warto abys zwierzyla sie jakiejsc milej osobie o tym co czujesz, moze to cos zmieni. Trzymaj sie i bron Boze sie nie zabijaj!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...