Skocz do zawartości
Forum

Lęk przed nauczycielką


Gość Uczennica55

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Uczennica55

Witam ! Jestem w 2 kl gim i w mojej szkole fizyki uczy dyrektorka. Miałam same 5 z kartkówek u niej ale ostatnio zdarzyła mi się 1 :( Bo jak ona pyta to każe zamykac wszystko a ja schowałam otwarty podr. a ona mnie wywołała do odp i zauważyła ten podręcznik :( Po lekcji spytałam jej się czy będę mogła poprawiać tą 1 a ona powiedziała że tak . Ale ja strasznie się boje przy niej odpowiadać i obawiam się że chociaż będę umiała to nie dostane 4 czy 5 z tej poprawy ze stresu :( POMOCY :(

Odnośnik do komentarza
Gość Uczennica55

~nauczycczycieljk
A z polskiego co masz? Lęk przed nauczycielkOM? Może zamiast ściągać poucz się trochę bo żal.

Faktycznie .... Mój błąd. Ale przez tą fizykę tak się stresuje że wszystko inne mi wylatuje mi z głowy :(

Odnośnik do komentarza
Gość Blondwłosa Oksana

Oh co tam nauczyćelka - to tylko stara rura, a jak dyrektorka, to tym bardźej! Co tam bendźesz poprawjała jakąś jedynke! I wogule co to za odpał że śe jej bojisz? To tylko kobjeta, a ńe żadna krulowa.
Wyluzuj. Lepjej ić śe f słoneczko pobawić! :D

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj się nauczycielką , pomyśl że za 2 lata pójdziesz do innej szkoły a Tobie zostanie świadectwo po poprzedniej . Idź śmiało zalicz co masz zaliczyć i luz .
Każdemu zdarzy się popełnić błąd , ściągnąć czy coś .
Dobrze , że pozwoliła Ci poprawić a to oznacza iż nic takiego się nie stało .
Ile razy mnie przyłapano na ściąganiu , więc się wycwaniłam i ściągam tak , aby mnie nie przyłapano .
I nie przejmuj się ludźmi , którzy krytykują Cię za ortografię . W Twoim wieku gorzej kiedyś pisałam , dzisiaj też mi się to zdarza . Pozdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...