Skocz do zawartości
Forum

Wątpliwości mimo ze kocham


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. W czerwcu poznałem przypadkowo dziewczynę w Białymstoku podczas wakacji u moich dziadków. Zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia. Jak się okazało ona we mnie też. Zostaliśmy para. Ja niestety mieszkam w Gdańsku. Nasze życie to niestety odległość ponieważ ja kończę ostatnią klasę liceum w Gdańsku. Po zakończeniu roku szkolnego planujemy rozpocząć naszą wspólną przyszłość. Od czerwca do października wszystko było okej. Byliśmy w sobie bardzo zakochani lecz ostatnio z dnia na dzień, nieoczekiwanie i niespodziewanie zaczął się atak urojeń. Zastanawiałem się i zastanawiam się czy ją jeszcze kocham. Czuje się rozdarty. Dlaczego? Dlatego ze wiem ze ją kocham. Wiem. Nie wyobrażam sobie życia bez naszego związku lecz mam napady wątpliwości i urojeń. To moja pierwsza poważna dziewczyna. Podam przykład. Dzisiaj nie odbierała ode mnie telefonów czym mnie smuciła więc dowodzi to temu, że ją kocham i zależy mi. A po chwili mam atak wątpliwości czy ja tego chce. To wszystko przyszlo nagle. Od czerwca do 20 października bylo jak w bajce. Od 21 października (z dnia na dzień) zaczęły pojawiać się te myśli. Wiem, wiem że ją kocham....a mimo wszystko mam wątpliwości. Pomocy!!! Widujemy się srednio co 20-25 dni. Raz ja jeżdżę do Białegostoku a raz sympatia do mnie nad morze. Pomocy!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...