Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę patrzeć na krew i rany


Gość siiemka

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż kiedyś nawet bardzo lubiłam na nie patrzeć, cięłam się nawet (długa historia i już nie ważne) fascynowała mnie.. ale to było dawno. Od dawna marzy mi się też w przyszłości zostać chirurgiem, chciałabym pomagać ludziom i uważam że nadaje się do tego zawodu. Ale od jakiegoś czasu jest mi słabo na widok krwi, a rany mnie okropnie obrzydzają, ale mimo to przeglądam takie zdjęcia w internecie. Np. dzisiaj wchodze na internet i tam mam ostatnio zamknięte karty: rany, oparzenia, odleżyny, odparzenia, rany po cięciu się, otwarte rany, krwawe rany, blizny, krew itd. ale teraz jest mi niedobrze jak na to patrzę, a mimo to patrzę. Jeju fuj aż chce mi się wymiotować, kiedyś tak nie miałam. I jak na to patrzę to mam takie jakby dziwne swędzenie skóry zaraz. Nie wiem od czego to jest , ale jest to obrzydliwe. Zakładam że gdybym teraz zobaczyła krew bym zemdlała. Skąd to nagłe obrzydzenie i odrażenie do takich rzeczy? Boję się że przez to nie spełnie swoich marzeń związanych z przyszłym zawodem. Ciągle myślę o nich, ale mnie to teraz bardzo odraża. Skąd to obrzydzenie do tego? Wiem to może dość dziwny problem, ale dręczy mnie to od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...