Skocz do zawartości
Forum

Ataki histerii


Gość dolphex

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chce powiedzieć, że jestem młodą osobą, mam dopiero 15 lat. Od małego byłam dosyć wybuchowym dzieckiem. Z opowieści mamy wiem, że bardzo często robiłam awantury o nic. Do tej pory często zdarza mi się niepotrzebnie wdawać w kłótnie. Głównie z rodzicami czy nauczycielami, ale czasem również z rówieśnikami. Ale były to dosyć łagodne wybuchy w porównaniu z tymi z lat dziecięcych. Od jakiegoś czasu to wszystko się bardzo nasiliło. Jestem ciągle podenerwowana. Ostatnio mama chciała posprzątać mi w szafie, ale zrezygnowała i wrzuciła wszystko z powrotem. Dostałam jakiegoś ataku i zaczęłam wyrzucać wszystko z szafy oraz krzyczeć. Nie byłam w stanie się kontrolować. Na końcu zwinęłam się w kulkę na podłodze i płakałam jak dziecko. Nie rozumiem co się ze mną dzieje. Do tego wszystkiego dochodzą duże wahania nastroju, jak również moja samoocena ciągle się zmienia. Raz bardzo dobrze czuję się w moim ciele, a następnego dnia najchętniej skoczyłabym z mostu. Czy jest jakieś racjonalne wyjaśnienie na to co się ze mną dzieje? Co powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...