Skocz do zawartości
Forum

Napady rozpaczy/depresji


Gość wolf18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam 18 lat, jestem mezczyzna. Codziennie, najczesciej rano i wieczorem mam przez kilka godzin stan totalnej rozpaczy. Nagle przestaje widziec sens zycia, nie mam ochoty na kontakt ze znajomymi a jesli podczas tego stanu zdarzy sie kontakt z kims to zalewam go tym jakie to zycie jest bez sensu, ze nie mam nad nim kontrolii itp. Czasem tworzy sie z tego klotnia. I po tych kilku godzinach nagle znow jest w porzadku i czuje jakby tamten stan sie nie wydarzyl. Chce z kims porozmawiac i dziwie sie czemu sa obrazeni, bo dla mnie tak jakby tamten stan nie mial miejsca. Niszczy to moje relacje z ludzmi, a nie jestem w stanie imI wytlumaczyc ze to nie moja wina, ze nie bylem soba. Przez te stany opuszczam tez szkole bo nie widze rano w niczym sensu, a za kilka godzin znow nagle jest ok i jestem na siebie wkurzony ze nie poszedlem na lekcje. Bylem nie raz u psychologow i psychiatry z powodu mysli samobojczych, bezsennosci i odizolowania sie od swiata. Obecnie mam tylko problem z bezsennoscia. Lekarz zapisal mi lek Prefaxine, ale stwierdzil ze wszystko ze mna w porzadku. A wiec co to moze byc?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...