Skocz do zawartości
Forum

Poniżenie i ból... dlaczego mnie molestuje?


Gość ulecbyprzegrac

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie są Twoi rodzice czy opiekunowie w tym momencie? Gdzie Twoja siostra ? Czy to się dzieje w jakimś określonym momencie ?
Niewyobrażalne jedynie to wszystko co piszesz. Nie mam żadnego powodu żeby nie wierzyć w Twoja historię ale wybacz jest nieprawdopodobna.
Jesteś bitą i molestowania przez szwagra i nikt z otoczenia tego nie widzi, nikt nie reaguje ? Gdyby to była jednorazowa sytuacja to może nie ujrzeć światła dziennego, ale w przypadku regularnego molestowania i bicia ????
Ja rozumiem strach przed oprawca, ale dziewczyno on za chwilę będzie Cię gwałtcił jak tylko będzie chciał, a Ty mu na to pozwolisz? Nie pobierasz się z tego. Nie wiem jaka jest Twoja sytuacja w domu ale powinnaś gdzieś to zgłosić. Nie wiem na policji czy w mopsie, gdziekolwiek i uciekać z tego domu. Zrób cokolwiek ale nie pozwalaj na to, nie bądź tak bierna i uległa. Pomyśl tez o tym ze jak dojdzie do przemocy seksualnej to możesz zajść w ciążę z tym bandyta. Może spróbuj z tym telefonem i nagraj go, a z nagraniem od razu na policje zgłosić przestępstwo. Musisz to przerwać, inaczej będzie to robił zawsze.

Odnośnik do komentarza

Moja droga, pierwsze co powinnaś zrobić to powiedzieć o wszystkim siostrze ale również jeszcze komuś dorosłemu.Żeby naprawdę wiedział ,że ktoś oprócz żony o tym wie.Siostra może różnie zareagować :nie uwierzyć ,albo będzie próbowała aby się nie wydało.Wtedy on może to robić nadal.Jeśli by tak było to tylko na policję trzeba zgłosić inaczej go nie powstrzymasz sama.Też się dziwię gdzie siostra jest w tym czasie ,rodzice,gdzie Ty mieszkasz,że nikogo w tym czasie nie ma.Nie bój się i zgłoś komuś o tym dorosłemu inaczej to się nie skończy.

Odnośnik do komentarza

i słusznie, brawo. Jeżeli twoja siostra jest normalną osobą, kobietą to pomoże ci go jakoś ukarać i wygoni zboczeńca z domu, sam bym poszedł i jej i tobie pomógł wygonić go i jeszcze pożadny łomot spuścić jakąś nogą od stołu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...