Skocz do zawartości
Forum

rozstanie po 9 latach


Gość Goca13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. dzisiaj zostawił mnie facet po 9 latach wspólnego życia. Pojechałam do mojej mamy na dwa tygodnie i po powrocie czekała na mnie"niespodzianka". Mój facet zrobił romantyczny wieczora przy świecach w ogródku.Rozmawialiśmy ze sobą chyba z piec godzin. Jak to się kochamy ze tyle lat razem na dobre i na złe itd.Poszliśmy ze sobą do łózka było inaczej ale pomyślałam że to przez to że dawno się nie widzieliśmy.Jakie było moje zaskoczenie jak po wszystkim zapaliłam światło i zajrzałam do szafy...Zdałam sobie sprawę że on zabrał wszystkie swoje rzeczy!! Zaczął mnie przytulać i stwierdził ze zrobił to przed przyjazdem żebym nie musiała tego przeżywać bo i tak było mus strasznie ciężko.Nie wiem co mam myśleć robić...czuć

Odnośnik do komentarza

Facet Cię zostawił i nie podał przyczyny.Może w ten pożegnalny wieczór to tylko Ty mówiłaś jak się kochacie on już miał inne plany.
Ludzie rozstają się po 20,30 latach i jakaś przyczyna musi być.
Do miłości nie możemy nikogo zmusić,musisz to przeżyć niestety.

Odnośnik do komentarza

Powiedział że musi się zresetować wszystko zniszczyć i zacząć od nowa. Że ma depresję bo nie może znaleźć pracy i przez to nic mu się nie chce i na niczym mu nie zależy.Zapewniał mnie wczoraj że bardzo mnie kocha i że do końca życia będzie miał mnie w sercu.I ze ma nadzieje ze jak pobędzie sam to wszystko wróci do normy z nami włącznie.

Odnośnik do komentarza

A ja bym chyba w ogóle się do niego nie odzywała. Skoro tak zdecydował, to nie ma się co narzucać. 9 lat to kawał czasu, ale co zrobisz siła go nie zatrzymasz. Domyślam się, że jest Ci bardzo ciężko, tym bardziej ze cala sytuacja wydarzyła się nagle. Daj mu czas , nie narzucaj się. Może przemysli co stracił i w końcu się sam odezwie i wyjaśni dlaczego tak postąpił. A Ty wówczas sama zdecydujesz czy chcesz nadal z nim być. Dla mnie powody, które wymienił odchodząc od Ciebie są jedynie wymówka. Może po prostu znalazł sobie kogoś, albo jednak to nie była taka wielka milosc. Teraz przede wszystkim zajmij się sobą. Rób tylko to co sprawia Ci przyjemność. Musisz pogodzić się z tym, że może juz w ogóle do Ciebie nie wróci. Początki są trudne ale z czasem będzie coraz lepiej. Wyciągnij dobre wnioski tej sytuacji. Gdybyście byli małżeństwem, mieli dzieci i nagle Twój mąż by postanowił się spakować i odejść zostawiając Cię samą, ponieważ musi się zresetować to ja dziękuję za taką huśtawkę nastrojów. Przyjdzie dzień, że nie będziesz żałować tego jak postąpił Twój facet.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...