Skocz do zawartości
Forum

Nadwrażliwość na dotyk i swędzenie calego ciała


Gość sandra_sandra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sandra_sandra

Witam, umieszczam mój post w dziale psychologia bo podejrzewam ze moje problemy sa zwiazane z systemem nerwowym. Mam 30 lat, od lat borykam sie z epizodami depresyjnymi, lękami ) obecnie nie biore lekow), mam również Adhd zdjagnozowane dopiero w wieku doroslym.... Od jakiegoś czasu problemy ktore mialam jako dziecko czy nastolatka nasiliły się. Ciagle jestem rozdrazniona, mam ochotę czymś rzucić, uderzyć kogoś - zwlaszcza najbliższych, z rownowagi wyprowadzaja mnie codzienn,e błache sprawy, przedmioty i czuje sie bezsilna. Wszystko wydaje sie tak zagmatwane, ze nie wyobrazam sobie rozwiazania problemow... Ciagle krzycze, placze obrazam sie.... do tego pojawila mi sie uciazliwa nadwrazliwosc na dotyk... ciagle wszystko mnie swedzi, ubraneie i przeszkadza (mialam tak jako dziecko) kłuje ciecze, nie moge przez to spac, ciagle sie drapie co bywa krepujace..fatalnie wplywa to na relacje z partnerem, ktorego dotyk drazni mnie czy wrecz boli.... jesli dotknie delikatnie mojej dloni lub nie dajboze czesci intymnych przezywam męki....dotyk mnie drażni.... Dodam ze jestem alergikiem ale nawet po srodkach antyalergicznych nie est duzo lepiej..... Może ktoś ma podobnie? Proszę o rady...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...