Skocz do zawartości
Forum

Problem z kolegą(albo ze mną)


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że przez moje humory mój kolega zaczyna mnie coraz mniej lubić. Kiedyś miałem naprawdę ciężkie humory(nie chce tego nazwać depresją)ale on mi bardzo pomógł i było w porządku jednakże już takim człowiekiem się stałem że mam czasami humory. Kiedyś mógł ze mną o tym pisać długo a ostatnimi czasami w ogóle nie chce, wychodzimy mniej na dwór i utrzymujemy kontakt przez Skype, czasami go w szkole spotkam. Wydaje mi się też, że mu się znudziło. Ostatnio bardzo często spotyka się z taką dziewczyną(tzn wcześniej też ale nie tak intensywnie jak teraz)i jestem trochę zazdrosny i zarazem strasznie zły na siebie jak i na niego. Na siebie ponieważ mogłem wcześniej zauważyć że moje humory tylko psują relacje między na mi. Na niego ponieważ gdy chce z nim wyjść na dwór to mi łaskę robi a z nią lata całe dnie. To moja wina. Myślałem że spotkałem najlepszego człowieka, przyjaciela, bo tak jest ale to ja wszystko psuje. Chcę z nim pogadać tak definitywnie ale boję się że to jeszcze bardziej zepsuje a bardzo mi zależy na dobrym kontakcie z nim jak kiedyś(w gim byliśmy w jednej klasie). Wiem też że mój problem nie jest jakiś tragiczny ale naprawdę mi zależy i nie wiem co zrobić. To męczące.

Odnośnik do komentarza
Gość prosto z mostu

Cóż, żyj i daj żyć innym.
Twój kolega też ma prawo się zakochać, mieć dziewczynę, być nią zauroczony i świata poza nią nie widzieć. Jeśli w alternatywie ma Twoje ciągłe jęczenie no to ja mu się ani trochę nie dziwię. Chcesz go odzyskać to zaproponuj mu spotkanie w celu robienia czegoś fajnego co obaj bardzo lubicie i podczas tego spotkania bardzo się pilnuj żeby znowu nie truć mu o swoich problemach. Znalazłeś sobie kogoś komu się możesz wyżalać, ale nikt tego na dłuższą metę nie wytrzyma, choćby bardzo chciał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...