Skocz do zawartości
Forum

Kompulsywne żucie i wypluwanie u 15-latki


Gość c...l

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że mam 15lat, 158cm wzrostu i obecnie ważę ok52kg. Rok temu ważyłam 48kg i lekarze podejrzewali u mnie anoreksje (z uplywem czasu sama widze ze to były jej początki bo zawsze uważałam że ważę za dużo). Jednak od ponad pół roku mam problem z odżywianiem. Zaczeło sie ze zaczełam żuć, ale wypluwać zwykle zakazane dla mnie pokarmy (ciastka, pieczywo, czekolada) i niestety teraz nie panuje nad tym. Mam napady kompulsywnego żucia i wypluwania, ale źle sie z tym czuje. Jak to wyleczyć?

Odnośnik do komentarza

Masz zaburzenia odżywiania .
Porozmawiać powinnaś z psychologiem jak najszybciej bo to nie jest normalne szybko możesz wpaść w bulimie lub w anoreksje przy tym zaburzeniu . Wiem coś o tym . Sama z tym sobie rady nie dasz potrzebujesz wsparcia . Masz 15 lat tyle jeszcze życia przed tobą nie marnuj je jak ja zmarnowałam całe życie z zaburzeniami łaknienia . Jedz normalnie wiem że to jest trudne i lęk jest niesamowicie silny ale przełamuj się i jedz . Z czasem wszystko się unormuje samo . a twój organizm potrzebuje pokarmu by dobrze funkcjonować . Nie poddawaj się i walcz o zdrowie o szczęście . Ja teraz bym oddała wszystko by cofnąć czas bo ciągle choruje fizycznie przez to wszystko ty nie zmarnuj sobie życia i czym predzej proś o pomoc . Teraz myślisz przecież ja tak nie będe uwierz myślałam tak samo ... Licho nie śpi ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...